Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz Zénó75 #48 üzenetére

    nem nem mindegy.
    A mai világban bárki megszerezheti a telefonszámod, és nem biztos hogy szeretném hogy XY csak mert valamelyik idiótától megtudta a számom (GYK: vagyis nem én adtam meg neki!) ingyen hívogasson az én adatforgalmam terhére, meg ingyen írogasson, ami egyébként is rohadtul idegesít.
    Főleg hogy manapság az emberek így "chatelnek":
    Szia!
    Mizu?
    Hogy vagy?

    Itt nem tudom, hogy érzékelteti-e a pl. hogy minden egyes szó után enter. Minden Enterhez egy rezgés/csipogás. És ha jól tudom nincs olyan hogy ne zavarj mód, mint bármelyik IM progiban, hiszen ha kikapcsolom a vibert, akkor is egyből újraindul. Érdekes lenne, ha az MSN is így működne. Kikapcsoljuk mert nincs kedvünk hozzá, de azt vennénk észre hogy amint valaki eszébe jutunk egyből működik és már írogatnak.

    Én inkább Gtalkon beszélek azokkal akik megérdemlik, és felhívom azokat akiket akarok. Hibátlan hangminőségben, adatforgalom nélkül, minden felesleges program nélkül.

    Skype: kipróbáltam azt is, az is egy béna dolog telefonon. nagyon meríti az aksit, lefagy, nem stabil. (de azt is csak azért tettem fel mert beszélni akartam valakivel aki csak skype-on van fent és nincs meg a telefonszáma).

Új hozzászólás Aktív témák