Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskunmancsa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék névjegyzék ügyileg. Androidon használom a Vibert. Telefonszámot váltottam, ezért töröltem a regisztrációt, majd az új számmal regisztráltam. A névjegyzékem megjelent szépen, használtam is így már több, mint egy hónapja. Két napja azt vettem észre, hogy olyan telefonszámok is vannak a készülékben, amit már korábban töröltem, illetve a névjegyzékem 99 %-a duplán szerepel, persze a készülék névjegyzékében is!. Mivel azt gondoltam, a készülékről szinkronizál a Viberre, ezért a készülékemről töröltem a felesleges névjegyeket, de a Viber-ben ugyan úgy megmaradt. Próbáltam úgy is, hogy inaktiváltam a fiókot, töröltem a telefonról minden részét a programnak, töröltem a telefonról a fölösleges névjegyzékeket, majd vártam több, mint 24 órát, ezután újra telepítés, de hiába. A Viberen belül még mindig dupla a névjegyzék, illetve a már fölösleges, korábban törölt névjegyeim is ott vannak. A névjegy törlése funkciót nem merem használni, mert volt már, hogy az így törölt névjegy nem csak a Viber-ből, hanem a készülékről is törlődött.

    Mi a megoldás? Ötlet valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák