Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz Taranti #7 üzenetére

    WOT az adatlapomon lévő konfiggal (a GTX 960 egy EVGA SC "mini"), FHD, AA off, minden max mellett 80-110 fps, néha drop hatvanX-re ha sokan (5+) vannak körülöttem és sok minden robban egyszerre.

    Előtte egy húzott GTX660 volt ugyanezzel a konfiggal fix 1215mhz-s GPU boost-al, közepes textúrákkal (VRAM miatt) és postprocessel. 60-70fps, negyven X-es drop. Alapórajelen 1150 környékére boostolt, az kb -5-7 fps-t jelentett, több drop mellett. RAM nem bírta a tuningot, az alapon járt.

    Ha gondolod megnézem mennyit jelent FPS-ben ha leveszem a látótávot Egyébként nem érdemes, ugyanis ha alacsony akkor nem látod az egyébként látótávon belül levő enemyt, tehát nem tudod lőni, inkább a többiből kell engedni.

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

  • justflash

    tag

    válasz Gyuri27 #40 üzenetére

    Mert beállítás független és random a drop, tehát közel azonos helyzetben 5-ből 2x van, 3x nincs. Ha leveszem mediumra a grafot akkor is van, csak 150-ről. VSYNC-el pedig bazi input lag van, illetve mivel a megjelenítőé is magas (43" Samu TV, 60hz) szerintem ott éri el a kritikus szintet ami már sok nekem.

    Illetve igazából nem kifejezetten érdekel, annyira nem vagyok hardcore wot függő, hogy zavarjon. Az is lehet, hogy valamelyik mod,de igazából nem zavar annyira, hogy foglalkozzam vele.

    FPS-TPS-nél fixre van állítva minden.

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Új hozzászólás Aktív témák