Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Kapanyél #80 üzenetére

    azért mert az is van amit mondasz, ettől még van az is amit én mondtam, a kettő nem zárja ki egymást. rendszeresen találkozom én is ilyen sarjakkal, ettől függetlenül nem ez a jellemző, hiába próbálod ezt beadni.. már csak azért is mert sokkal fogékonyabbak a technikára és nekik iphone kell, nem vertu. ez az idősek játékszere alapvetően. én még egyetlen hugyos gazdag ismerősömnél se láttam volna hogy a gyerekének engedett volna bármilyen ilyet is, pedig bármikor megteheti, de ettől függetlenül nagy a világ és nem zárom ki, biztos van ilyen, de ahhoz tartom magam, hogy nem ez az alap tézis.
    járj világot és meglátod. kis magyar valóság meg kit érdekel. engem max annyiban, hogy ilyen fikát, zsörtölődést máshol még nem láttam soha, pedig jó pár országban megfordulok rendszeresen. olvasd végig a kommenteket, kis pénz, kis foci, kicsi realitás, zéró elfogadás és tolerancia. ha te tudnád hányan megveszik ezt és még sokkal durvább luxus cikkeket.. egyszer menj ki németországba a luxusexpóra, érdemes..

    nyílvánvalóan azért létezik mai napig vertu, mert a koncepció, a megvalósítás működik és megvan a stabil vevőkör. az, hogy ezt te nem tudod megérteni, max a te bajod. de ez a te realitásod. ilyen egyszerű. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz Kapanyél #90 üzenetére

    "Egy felső egymillióhoz tartozó családnak havonta többszázmillió $ bevétele van. Csak hogy az arányokat érzékeltessem."
    aha, akkor te is fussál neki a számoknak újra, mert nem sok család van a világon, amelyik évente milliárdokat keres, de még csak az európai iparmágnás családok között sem, elég ránézni a vagyonok méretére és hogy hány évesen érték el..
    és belőlük a vertu szintén tönkremenne :))

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • sien

    aktív tag

    válasz Kapanyél #164 üzenetére

    szerintem egyik sem sértés. egyszerűen teljesen más elképzelni egy átlagkeresetű emberként milyen lenne ha gazdag lennék, és vennék egy ilyen telefont, mint gazdagnak lenni és venni egyet.

    a másik pedig, hogy biztosan vannak csiliárdos emberek akik nem vesznek ilyet, mert nem. nem tetszik nekik, más tetszik, mást vesznek. a lényeg, hogy sok olyan csiliárdos van, akinek viszont tetszik, és aki megveszi. ezért készült ez a telefon. és remélem nem hisszük azt, hogyha találkoztunk 5 csiliárdos emberrel, akkor már mindet ismerjük.

Új hozzászólás Aktív témák