Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bl.Gyo.

    őstag

    válasz darvinya #161 üzenetére

    Nekem WPA2 beállítása HotSpot-on teljesen jól müködik 8.1.2-es MIUI-m, amit kér is rácsatlakozó eszköz, kód megadása után hasít a net.

    Elég sok fw tehetö fel a Xiaomi-ra, az általad említett problémák (bonyolított miui, sok ramot eszik, stb) egy custom rom (pl. CM) felrakása után megoldottak. Legalábbis nálad, mert nekem semmi bajom nincs a Google app-okkal, hotspottal stb., MIUI-n. 5.1 andr van rajta... jön a 7-es is, igaz miui-val, de ugyancsak custom rom van 7-essel is már, és lesz is. Nem találom indokoltnak hogy így lehúzod az elötte használt készüléked, mert neked egyéniként "bajod" volt vele (megoldások fent). Rájöttem hogy csak a telefonokat szereted cserélgetni mert hamar megunod, ezek csak kifogások, régen én is ezt csináltam. De hogy az alapján válaszod meg melyik telefont tartod meg hogy melyiket viszik el elöbb (mars és mi4c is hirdetve volt), azis erre utal... akinek tényleg baja van az egyik készülékkel az NEM így dönt a kettö között!

    Bocs a Totál offért, nem hagyhattam szó nélkül. Nem off-olok ide többet :R .

    Egy elégedett Mi4c felhasználó! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák