Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Chaser #76 üzenetére

    Mondjuk az ívelt tévé akkor lett volna faxa, ha érzékeli hol a fejed és állítja magát. Nem volt az olyan hülyeség, de valóban átjön 2-3 hawer focit nézni...

    Több a gyakorlati hátránya mint előnye.

    A mobilokra visszatérve, igen ez az apró lyuk dollármilliárdokat számít. Olyan erős a verseny, hogy nem engedhetnek meg maguknak ilyesmit. Az Apple az más, egyfelől 2017-ben hozta a noccsot, meg van bőven iSheep. De a Samsung nem engedheti meg ezt meg magának, full kijelzővel kell jönniük, vagy az S10 csak mérsékelten lesz sikeres, a full kijelzős kínaiakkal szemben.

    Mennyi lesz egy full kijelzős One Plus, Xiaomi? 855-ös snapival. 180 ezer? Mennyi lesz a lyukas kijelzős S10? 300 ezer?

    A legtöbb ember még meg tudná magyarázni a Samsung árát, hogy így meg úgy, mégse kínai, de ha ott a lyuk, akkor már azt lehet mondani hogy végülis rosszabb és drágább is. Rohadt sokat számít az a lyuk, remélem nem követik el ezt a hibát, hogy kiengedik kezükből a legcsúcsabb Android címét, én is Samsungos vagyok.

    Bár mit érdekel engem, kapjanak csak egy nagy pofont a kínaiaktól, aztán majd olcsóbban adják az S11-et. Farkastörvények vannak, aki gyenge az elhull.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák