Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz #72042496 #46 üzenetére

    +1 számomra is ez a gond a droidos játékokkal. Nagyon minimális az ami valóban hozz egy elfogadható szintet. Más felől az optimalizálás és teljesítmény gondok és hatalmas hiba android téren.

    Sok oldal 2D-s vaccak játékok vannak, ezért szükség van Snapdragoon 845-ős chipkészletre.
    Jelenleg az android telefonokba már jó hardver van, de még sincs igazán olyan játék ami profitálna a nagy sebbeségből.

    Személy szerint néha androidos játékoknál nem hogy a ps2 szintet nem ütik meg, valahol a PS1- PS2 szint közé raknám őket. Az a borzalmasan lemaradt fizikai, és néha az irányítás, meg a dropok.

    Galaxy S8-on a San andreas olyan grafikai hibákat dobott ki, az fps szám még se volt az egekbe. (Maximálisan beállításon persze)

    Hiába hoznak le pc játékokat androidra, ha ez a "Gagyi edition" érzést érzek utána a számba. Valahogy a telefonos játékok nagy részénél nem érzem azt hogy játék volna, csak azt hogy egy összecsapott munka ami várja a bevételt.

    Majd ha ide eljutunk akkor elismerem, de ez android szemmel 10 év legalább :D
    PS3 GT 5-ből származik a kép ami 720P-n futott és egy Geforce 7800GTX teljesítmény szintjén fut.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Dare2Live #52 üzenetére

    Szerintem a Galaxy S5 Snapdragoon 801-es hardverre és kellő képen kellő képen erős, csak az alkalmazáson nincsenek rá optimalizálva. :S A San Andreas 2015 óta nem kapott frissitést, nem csoda hogy mai telefonok nem futtatják hibátlanul. Erre gondolok hogy xarnak bele az egészbe menni megy a pénzt hozza, a többi nem érdekli őket.

    Lassan 4 éve van a San Andreas android portja a jelenlegi állapotába. De ott a GTA 4 Pc portja amiről köz tudott hogy pocsék, kaphatott volna egy javítást ami a mai cpu-k több szálát kihasználja.
    8-12 szálas processzorok is elterjedtek manapság a piacon, de nem is érdekli őket a zsebük teli van.

    Más felől eljutunk oda hogy 6-8-10 giga ram van egy telefonba, de minek ennyi? Facebook, messenger, és youtubozni? Meg hogy San andreast futasson az ember? Meg ilyen gagyi 2D-s játékokat?

    Jelenleg 4 giga ramot használok asztali gépembe és bírja, nincs vele gond. Lassan több lesz egy telefonba a ram mint számítógépbe.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Hopkins95 #61 üzenetére

    Szimplán működik a pénztermelő gépezet. Itt az a gond hogy egy csúcs android készülék is már kerül 600-800 dollárba is akár, ami szoftverees téren már nem ilyen téren van.
    Azért egy S8-on egy San andreasnak csapágyas 60 fps-el kéne gurulnia, főleg úgy hogy a San Andreas se ingyenes hanem fizetős.

    De nem a San andreas az egyetlen androidos játék ami borzalmas teljesítmény produkál bármilyen hardveren.

    Más felől teljesen hülyeség ami most van, akinek van egy kicsit jobb hardver a telefonjába a többi 90% miatt szívjon? Jelenleg egy csúcs készülék már odaver egy PS3-at/Xbox 360-at.

    Egyrészt így miért váltson a vevő? hogy ugyan azokat a 2 Dimenziós gagyi játékokat nagyobb felbontáson játszhassa.

    Ismerek egy emberkét akik Note 8-on ilyenekkel játszik, ameddig ezen a szinten állunk fölösleges bármilyen izomchippel vagánykodni a gyártoknak. Teljesítményel vagánykodik mindenki, de játék meg az ablakba ami profitál is belőle :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Daelion #73 üzenetére

    Mondhatni fogjuk rá nézz ki valahogy, de még számomra az Asphalt és társai se ütik meg azt a szintet.
    San andreas utolsó frissités, és pár vélemény mit gondolnak a játékról az emberek. Igen lehúzás hogy elkérnek érte 2500 ft-os és tele van hibával. Manapság az emberek lehúzása a cél, nem az hogy kapjanak is valamit a pénzükért.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Daelion #81 üzenetére

    Én csak azt írtam nagy részt hányadék játékok jelenek meg androidra. A San andreas android portja is valahogy nem az igazi, nekem valahogy jobban bejött a pc verzió.

    Nem önmagába a grafika a gond, hanem úgy az egészhez a hozzá állás. Más felől egy mai androidos telefon teljes erejében egy Nintendo kézi konzol grafikai szintjét szintén képes volna megjeleníteni. Na ehhez képest írtam hogy egy Snapdragoon 845/855 nem igazán használja teljesítményének valódi erejét.

    Ez kb olyan mint egy ha GTX 980-al GTA San andreast játszanál, vagy NFS Pro streetet.

    Én is imádom a Mafia 2-őt meg sok régebbi játékokat, örök darab.

    Én örülnék ha jönne pár régebbi Pc-s játék androidra, NFS Underground 1-2, Most Wanted stb.

    De majd lesz valahogy, én nem igazán érzem megérné egy csúcs hardverrel rendelkező telefont beszerezni, mire? A messenger valóban kéri a 600 gfops számítási teljesítményt :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz #33253120 #85 üzenetére

    Én magam is androidot használok :D Most néztem 730 gfops a maximális számítási teljesítménye egy Snapdragoon 845 GPU-nak.

    Itt inkább erre gondolok, hogy a telefonok elmehetnének egy kicsit minőségibb irányba. Ez a nintendo legújabb kézi konzol gépe, és nincs is teljes erejében. Hordozható módban csupán 300 mhz-en jár a GPU.
    [link]
    Ebbe a videóba a Tegra X1 elég szépen vissza van fogva, és ilyen grafikás lehet rá optimalizálni.
    Egészen más a hangulat mint a egy androidos játéknál :)
    A mani telefonokból már ilyesmi portokat ki lehet hozni, csak nincs akarat se és hát a haszon mindennek felett.

    Ebbe az irányba is mehetnének a telefonok, láthatod meg lehet valósítani. :))
    Csak manapság divat lett pár hét alatt összehányni valamit, aztán had hozza a bevételt.

    Csak itt az lesz a gond hogy jönnek lassan a 5 és 3 nanométeres chippek és túl lépi egy android telefon az 1 terraflops számítási teljesítményt. És még mindig ezek ezek az Asphalt és társai jelennek meg.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz #33253120 #89 üzenetére

    720P ellenére is jobban nézz ki mint bármelyik androidos játék :) a felbontás nem minden, csak valamivel meg kellet vezetni az embereket. A több mindig jobb, az ember sose elégedett. :))

    De ha androidra jelenne meg lenne lehetőség grafikát állítani. Csak hát manapság mind cég nagyon profitra megy, és itt ez képes rámenni a termék minőségére is. Gondolok itt a Szoftveres részére, például a San andreassal is mekkorát akasztott a Rockstar.

    A San andreas "állítólagos" felújított verzió jelent meg, androidra, Iphonera, és Ps3/Xbox 360-ra.
    Legalább annyira lehet korrekt a cég hogy fél évente fríssít rajta valamit, de hát azért fizetni kell.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz mzso #92 üzenetére

    Ja akkor az ember ne játszon a telefonján :D Játsz a buszon rubik kockával és a telefonod se fog lemerülni :D
    :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Remus389 #138 üzenetére

    Szerintem is egy mobil már játékra is való. Ez ugyan olyan buta kijelentés hogy egy telefon nem való játékra, mint ha azt mondanád. A számítógép nem való játékra és vegyen mindenki konzolt aki játszani akar :D

    Van olyan telefon ami vízhűtést kapott, a telefonok hardveres téren már kellő képen gyorsak. Itt A Szoftver téren kéne helyre vágni a dolgot, azért ha valóban jönnének ígényes telefonos játékok lenne motiváció is arra hogy az ember erősebb telefont vegyen.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Piftuka #162 üzenetére

    Én se igazán játszok androidon, nincs is olyan játék ami nagyon megfogná az embert. Csak mikor már a csúcs mobil ott jár hogy közel 3X nagyobb a gpu teljesítménye mint egy PS3/XBox 360-nak akkor azért elgondolkozik az ember miért kap még mindig ilyen szörnyen gagyi játékokat/portokat.

    Más felől azért úgy vicces hogy minden mobilban ott van a magas számítási teljesítmény, de a végfelhasználás kimerült a facebook, instagram appokban. Erre a jelenlegi készülékem is bőven elég, "Galaxy S5"

    Dragon ball Legends az egyetlen amit játszok androidos játékokból, de az a jelenlegi telefonom is jól fút.
    Na mindegy 3-4 év és talán beérek a telefonom cseréje :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák