Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mustaros #38 üzenetére

    Az PC-s emulációt ne is említsd nekik, mert az Nintendos körökben kvázi tabu. :DDD

    Másrészt szerintem azért nem kell túlzásba vinni ezt a szaggatás dolgot, mert bár beeshet a framerate, de a játékélményt annyira azért nem vágja haza.

    Én inkább a képminőséget tartom kevésnek, tegnap letöltöttem végül a Hyrule Warriors Age of Calamity demót és nem vágtam hasra magam a látványtól handheld módban. Voltak FPS dropok is, de érdekes módon az nem zavart valahogy, mert nem vágta haza a játékélményt.

    A képminőség azonban mind a Hyrule Warriors mind az Immortals Fenyx Rising esetén hagy kívánnivalót maga után, mindkettő demójával játszottam tegnap.

    Azt nem mondom, hogy nem élveztem, meg lehet szokni, de aki PC-hez vagy nagykonzolokhoz van szokva, annak még a kis képernyőn is feltűnik majd. Sőt, a Pixel 4a telefonomon 1-2 hónapja kipróbáltam a Pascal's Wager souls like játékot és meglepően tűéles a kép rajta még 60 FPS-es performance módban is.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák