Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Predatorr #14 üzenetére

    nem vagy képben :) az intel adta a drivert EDDIG... itt az amd csak egy oem volt, de a vásárló "intel" terméket kapott, intel brandingel - azaz fullos intel supporttal

    "fullos intel support".... ééééérted :DDD

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz hallador #31 üzenetére

    kellettél te is, hogy szokás szerint bevédd a kiskedvenced :D elvégre semmit rosszat nem tettek! az volt a hülye, aki megvette, user error!

    (nekem volt i740em, szóval én abszolut cserbenhagyott intel-árva vagyok)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz hallador #33 üzenetére

    írtam volna közelebbi példát, csak... nemigazán volt dedikált vga-ja az intelnek eközben ;) tudtad? (ha igen, minek írsz le irreleváns marhaságot, miszerint via éden.... ?)

    két nicket képes vagyok megjegyezni, akik minden intelt érintő kellemetlen hírnél jönnek védeni a védhetetlent. ennél, te jöttél is, menetrendszerűen. majd amd hírnél beszólhatsz, ha ott látsz engem amd-t védeni :D addig viszont mellőzd az offtopik találgatásokat :D

    megpróbáljam összevissza sorrendbe rakni a mondataid én is és abból vonjak le baromságokat? szerintem sehova nem vezet...

    (de hogy értsd is, az ÁLTALAM ÍRT, EREDETI SORRENDBENI mondanivalót:
    - user megvette ezt a mostani intel-amd nuc-ot, nem gondolhatta előre, hogy ennyire retek támogatást kap... vagy az intel fanbojok szerint DE és magára vessen?!

    - az i740 idején nem volt sejthető, hogy az intel mekkora kókler, ha vga-ról, méginkább drivertámogatásról van szó - mert a gond nem az ár-teljesítménnyel volt (később már...), hanem hogy mondjuk nem tudtam midtown madnessezni, mert ... drájver.)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz MMSZoli #75 üzenetére

    nekem v3 2000-em volt, havernak v3 3000 - és basszus, a 3000 képe élesebb volt :(
    nem tudom h a 3500ason mégjobb ramdac volt-e és hogy az mégélesebb lehetett-e, ahoz gazdagnak kellett volna lenni ... :D

    (#76) b. ne mosd össze a v1/v2 moslék képét a későbbi voodookkal ;) előbbieknél a 2D kártyád képe is meghatározó volt és persze az analóg átkötőkábelesdi egyébként is rányomta a minőség bélyegét a képre :( a v3 3000 simán odatehető volt a matrox g400 mellé, szigoruan IQ-t tekintve (remélem a 2D iq-ról beszélünk, nem a 3d effektek render minőségéről)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz b. #81 üzenetére

    v2 - hulladék 2d, korában csúcs 3d
    v3 - jó 2d, egyre inkább lemaradófélben levő 3d (256x256-os texturák?! wtf?! :( )

    az nv emellé orrbaszájba nyomta a 32bites színmélységű renderképességet, amit szintén nem tudott a voodoo3
    az nv-n sem volt a GYAKORLATBAN használható sebességű, de a 3dfx rossz hírnevének megalapozására tökéletes volt :D
    a többi történelem, de az nv azóta is ilyen zseniális félpatkány :D

    (természetesen ehez kellett a 3dfx bénázása is, totál kisiklottak a v3 után)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz arn #87 üzenetére

    a modern programok multitexturáztak, amire a tnt2 képtelen volt (1pass), álá vudubanshee
    a riva, de hasonlóan a tnt(és ati) 16bitje ocsmány volt, ezért nyomta - juzerekkel egyetemben - az nv, hogy a jövő a 32bit (eközben vudu3-n nem volt (akkora) gond a 16bittel), sebességben meg a béka segge alatt voltál a nagyobb színmélységben (1024x768ban)
    TÉNY: legtlátványosabb probléma volt, h a 256x256os texturákat eddigre meghaladta a szélesebesen fejlődő gfx játékipar, szal az tényleg undor volt a vudun :(
    nv "frankó" marketingel, jó gyártástechnóval (órajelek!), kompetens fícsörökkel legyalulta a konkurrenciát... tényleg beleszédült az ember a tempóba, félévente akkorát ugrottunk, mint most 1+ alatt... (gef2mx400-am volt sokáig, feljebb csak a gef4ti4200as idején tudtam kapaszkodni - mind a gef2, mind a gef3 horror árakon mentek)

    számtalan régi játékhoz nincs d3d patch, míg glide meg van :P
    (persze van rá megoldás - glide emulátor, de nem ez a kérdésm hiszen te is retrozol... vagy igen?)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák