Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    A cikket sem értem. A cikkíró mikor látott olyan intel bármilyen képmegjelenítőt, aminek köze volt a 3d-s játék fogalmához?
    Ez a cikk olyan mintha azt mondanám, hogy az MTZ traktor már akkor tudta azt amit a 2020-as Fendt csúcsmodell. Ja tudta, ha csak máshogy.

    Az intelnél nem a minőség volt soha a lényeg, hanem a legtöbbet eladott VGA, olyan amilyen.

    Azért látom itt van a szokásos csoda csapat, akik az elmúlt 25 évben Intel processzort használt, csak most világosodott meg, hogy az intel már 1975 óta szar...

    De hát kellett egy fika cikk, mert hát hol szórakozna a nép.... ;)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz arty #32 üzenetére

    (nekem volt i740em, szóval én abszolut cserbenhagyott intel-árva vagyok)

    Nekem meg nem fut a via edenemen a Win 10 1909 szar a via, nem én vagyok a hülye, hogy ezt akarom futtatni rajta mi? Ha nem tudsz értelmeset hozzászólni legalább ne okoskodj...

    Milyen kis kedvenc? Akkor te AMD fanfunf... vagy vagy mi? Ennyi mi, nem gondolkodtál sokat, mondjuk nem is kell erre elég...

    (nekem volt i740em, szóval én abszolut cserbenhagyott intel-árva vagyok)

    az volt a hülye, aki megvette, user error!

    Na látod már akkor sem nézted meg mit vettél. Nem nem a te hibád, a rénszarvasoké Jakutföldön , akik nem szóltak neked, hogy akkor sem kellett volna megvenni... :D

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Hopkins95 #40 üzenetére

    Akarja ugye? Tehát nem láttunk még az elmúlt 2x évben legalábbis én, hogy intel bármilyen játékban is jó lett volna. Na jó a pasziánszban.

    Arra kíváncsi leszek ebben az Intel mindig is gyenge lábakon állt ebben bármelyik konkurense elveri, SZerintem!

    (#51) arty

    két nicket képes vagyok megjegyezni, akik minden intelt érintő kellemetlen hírnél jönnek védeni a védhetetlent.

    Te itt kitől láttad, hogy védte volna az Intelt? Komolyan pont ez az, hogy ebben mindig is szar volt. Ez még akkor is köztudott volt...

    megpróbáljam összevissza sorrendbe rakni a mondataid én is és abból vonjak le baromságokat? szerintem sehova nem vezet...

    Na most hogy diszlexiás vagy arról nehogy már más tehessen.

    - az i740 idején nem volt sejthető, hogy az intel mekkora kókler, ha vga-ról

    Ja ez egészen 1999-ig kb pariban volt a 4/8mb-os riva128-al, majd megjött a ZX, és akkor ott már ez intel nem feltétlenül nyert, még a fele akkora memória sávszélességű ATI Rage Pro meg képminőségben vágta agyon az intelt. Aztán megjött a tnt, meg a banshee ami elég gyengusz volt már az ntel nem játszott, Szóval de lehetett tudni akkor is, hogy az Intel ezt nem gondolja komolyan. Ha jobban odafigyelt valaki. Ezután jött még egy 752, amit meg a madár sem látott, a 810 meg már legfőképpen integrált volt.
    A Driver támogatás jogos lehet, de még ma is intel VGA-n fut a legtöbb gép (beleértve laptop, pc, valahogy működnek)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz arn #53 üzenetére

    Jogos én azt a sorrendet írtam, ami nekem volt anno, a megjelenés évében tuti pontosabb a tudásod. Én ezt elismerem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák