Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz hallador #33 üzenetére

    írtam volna közelebbi példát, csak... nemigazán volt dedikált vga-ja az intelnek eközben ;) tudtad? (ha igen, minek írsz le irreleváns marhaságot, miszerint via éden.... ?)

    két nicket képes vagyok megjegyezni, akik minden intelt érintő kellemetlen hírnél jönnek védeni a védhetetlent. ennél, te jöttél is, menetrendszerűen. majd amd hírnél beszólhatsz, ha ott látsz engem amd-t védeni :D addig viszont mellőzd az offtopik találgatásokat :D

    megpróbáljam összevissza sorrendbe rakni a mondataid én is és abból vonjak le baromságokat? szerintem sehova nem vezet...

    (de hogy értsd is, az ÁLTALAM ÍRT, EREDETI SORRENDBENI mondanivalót:
    - user megvette ezt a mostani intel-amd nuc-ot, nem gondolhatta előre, hogy ennyire retek támogatást kap... vagy az intel fanbojok szerint DE és magára vessen?!

    - az i740 idején nem volt sejthető, hogy az intel mekkora kókler, ha vga-ról, méginkább drivertámogatásról van szó - mert a gond nem az ár-teljesítménnyel volt (később már...), hanem hogy mondjuk nem tudtam midtown madnessezni, mert ... drájver.)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák