Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz Hopkins95 #40 üzenetére

    Az AMD mar nagyon reg megvetette a labat, aztan ugyanugy ímmel-ámmal kiadott driverekkel operalnak, lasd Navi rajt.

    Persze mindjart jonnek a statisztikailag relevans, egesz AMD user bazisra vonatkozo "nekem nincs gond vele" hsz-ek.

    [ Szerkesztve ]

  • Busterftw

    veterán

    válasz Hopkins95 #44 üzenetére

    Nekem sem volt soha gondom Windows 10 frissitesekkel, pedig megjelenestol hasznalom.
    Ennek ellenere vilagosan latom, hogy tele az internet userek panaszaival es sok gondot okozott masnak. AMD-re visszaterve, eleg csak benezni Januartol a Navi topicba.

    "Amúgy meg annyira ímmel-ámmal adja ki az AMD a drivereket, hogy a z intel által halálra ítélt Nuchoz is az AMD adja most a drivert! "
    Eddig is ok adtak, az Intel csak ujramatricazta.

  • hallador

    addikt

    válasz Hopkins95 #40 üzenetére

    Akarja ugye? Tehát nem láttunk még az elmúlt 2x évben legalábbis én, hogy intel bármilyen játékban is jó lett volna. Na jó a pasziánszban.

    Arra kíváncsi leszek ebben az Intel mindig is gyenge lábakon állt ebben bármelyik konkurense elveri, SZerintem!

    (#51) arty

    két nicket képes vagyok megjegyezni, akik minden intelt érintő kellemetlen hírnél jönnek védeni a védhetetlent.

    Te itt kitől láttad, hogy védte volna az Intelt? Komolyan pont ez az, hogy ebben mindig is szar volt. Ez még akkor is köztudott volt...

    megpróbáljam összevissza sorrendbe rakni a mondataid én is és abból vonjak le baromságokat? szerintem sehova nem vezet...

    Na most hogy diszlexiás vagy arról nehogy már más tehessen.

    - az i740 idején nem volt sejthető, hogy az intel mekkora kókler, ha vga-ról

    Ja ez egészen 1999-ig kb pariban volt a 4/8mb-os riva128-al, majd megjött a ZX, és akkor ott már ez intel nem feltétlenül nyert, még a fele akkora memória sávszélességű ATI Rage Pro meg képminőségben vágta agyon az intelt. Aztán megjött a tnt, meg a banshee ami elég gyengusz volt már az ntel nem játszott, Szóval de lehetett tudni akkor is, hogy az Intel ezt nem gondolja komolyan. Ha jobban odafigyelt valaki. Ezután jött még egy 752, amit meg a madár sem látott, a 810 meg már legfőképpen integrált volt.
    A Driver támogatás jogos lehet, de még ma is intel VGA-n fut a legtöbb gép (beleértve laptop, pc, valahogy működnek)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák