Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Volt Swype-om, nem volt rossz. De amióta kipróbáltam a Swiftkey-t, azóta a hajam is fényesebb :))

    Viccet félretéve, a Swiftkey-ben is megvan a Swype-szerű bevitel, viszont a Swiftkey szótára verhetetlen. Megtanult "engem", és hihetetlenül pontosan tudok vele szöveget bevinni, valamint legtöbbször pont azt a szót ajánlja fel következőnek, amit egyébként is írni akarok. Ráadásul a speciális karakterek elhelyezése is jobb, szerintem.

    Azóta nem használok Swype-ot.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz Integra #34 üzenetére

    Nem hülye, egy darabig volt vele gond, aztán egy update megoldotta.

    Nekem magyar német angol van beállítva, folyamatosan használom mind a 3 nyelven (magyarul hazafelé írok, németül a munka-emaileket, angolul meg az itteni barátaimmal tartom a kapcsolatot, kint vagyok Németben ugyanis), és teljesen jól kezeli, ha magyarul kezdek el valamit írni, akkor magyar szavakat fog dobni, ha angolul, akkor angolt. Nagyritkán - naponta 1-2 alkalommal a sok közül - előfordul, hogy feldob 1 más nyelvű szót is, de a másik két lehetőségben, amit beírhatok, általában ott szerepel a helyes megoldás is, szal különösebben nem zavar.

    Szubjektív:
    Mint kiderült, nekem iszonyatosan bejött a Swiftkey, csak a 30 mega körüli memóriazabálás az egyetlen negatívum, de ahogy fentebb olvastam, a Swype is annyit eszik. Viszont ha tényleg ennyire jó a szótára annak is, akkor kipróbálom majd, csak szerintem bármennyire jól működik, a több mint fél évi Swiftkeyezést nem lesz könnyű behoznia, mire "beletanul"

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz #16820480 #79 üzenetére

    Nekem már megtanulta a ragozott szavakat. Persze, 5 perc után ne várj csodát :)

    Viszont ha végigolvastatod vele az összes SMS-edet meg e-mailedet, utána máris okosabb lesz :)

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák