Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz #86564352 #62 üzenetére

    "Ha kapásból így állsz hozzá, akkor felesleges bármilyen érvet írni neked. Hívőknek nem lehet tényeket írni."

    Ezt most olvasd fel magadnak, mintha én mondtam volna neked. Te vagy a hívő, és torz a hited, ami engem illet. Hogy a Fidesz kozmetikáz, gyakran erősen, az tény, de inkább ők, mint tolvajokból, gyilkosokból, rablókból, állelkészekből stb. álló volt és jelenlegi kommunisták(DK) vagy lényegében hasznos idiótákból álló neomarxisták, vagy ha jobban tetszik neoliberálisok(LMP, Momentum). Innetől kezdve ez legyen a legnagyobb bűnük.

    "migráns1 csatornán brüsszelezés, sorosozás"

    Tény hogy unalmas már, de ugye migránsok nem jönnek, folyamatos témát adva, és szemmel láthatóan nem változtatják meg Nyugat-Európa képét hosszabb távon, prioritást élvezve így a hírekben. Meg ugye Soros és fajtái, sem támogatják az ember csempészeket, az összes USA-ban és Európában jelenlévő kisebb nagyobb, uszítást és káoszt provokáló mozgalmat, alapítványt és pártot(pl. Black Live Matters), ugye ez se élvezzen folyamatosan aktualiást? Meg ugye a Brüsszel sem támadja folyamatosan Kelet-Európát, azért mert egyenjogúságról merünk beszélni egy közös unión belül, és nem feltétlenül akarunk úgy táncolni, ahogy a németek és franciák fütyülnek? Tehát azt mondod hogy ezek a témák ne jelenjenek meg, annak ellenére hogy szoros összefüggésben vannak, a jelenlegi, durván változó világ képével?

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák