Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz csabsz13 #27 üzenetére

    Hülye voltam. Dota2 vel játszom, és tradelgetek. Rámírt egy srác, hogy az egyik haverját érdekli a cucc amit cserélnék. Linkelt egy profilt. Be akartam jelölni havernek, erre kérte az email/jelszót. Ugye innen nem kell tovább ecsetelnem... :(
    Aztán steam rögtön bezáródott a windowsba. Akkor eszméltem, gyors próbáltam jelszót változtatni, de nem sikerült. Csak jött egy email, hogy sikeresen módosította más a jelszavamat. Mindezt steamguard bekapcsolása mellett. Ez az egész 1-2perc alatt zajlott. Gondolom mikor felléptem az oldalra valami program le is töltődött a gépemre. Mert az emailemhez nem férhetett hozzá, sms-es belépés van aktiválva. És ugye a steamguard bekapcsolása mellett nem lehet jelszót módosítani mert jön egy kód email-ben. Bonyolult volt, teljesen én sem értem a mai napig sem. A hibát én követtem el. Mint mindig, a felhasználó a hibás. De visszakaptam, és semmi változás nem történt. Nem is használták időközben az accountomat.

    Szóval fájt, nem vagyok egy indulatos alak de életemben elösször voltam annyira ideges, hogy a falat ütöttem :D Bár nem sokáig mert ám az marhára tud fájni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák