Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz #16820480 #15 üzenetére

    Nem régóta használom 5OS -el és megy a net mobilhálózaton BIS nélkül.
    (Vannak korlátok ahogy írtam, de megy. pl emilezni külső progival lehet és nem kell böngészőben vacakolni. vannak progik amik csak Wifin mennek BIS nélkül)
    Nem találtam épkézláb telefont a piacon, és próbából vettem egy alap BB -t.

    Hát normális qwerty billentyűzettel nem nagyon találni más telefont.
    Aztán az átlag doridos telók sebessége 1Ghz procival meg sem közelíti azt amit a BB tud 500Mhz -el. Gyors kényelmes, kicsi, és 5 nap után került csak töltőre (bár ez már csökken a modernebb simogatós BB -k esetében is. :O ).
    Aztán hasonló tudás? emil-t olvasni elvileg lehet mind a kettőn. Gyakorlatban ég és föld a különbség. Mire Androidon megnyitja addig elolvastam a BB -n. Mire Androidon elolvasta addigra meg is válaszoltam és régen a zsebemben van, mire megválaszolod doridon addigra megeszek egy szenyát is. Az hogy a Droid és a többi divatos os általános felhasználásra van kitalálva, ez pedig célszerszám. Mosógép is el tud edényeket mosni korlátozott mennyiségben, sőt lehet a hatékonysága sem rosszabb, csak a végeredményben lesznek változások, egy mosogatógéphez képest. Késsel is lehet bohóckodni ha csavarokat kell ki be tekerni, de egy csavarhúzóval sokkal hatékonyabb. Hát ez a különbség.

    Az nem baj ha verseny van, az sem baj ha van akinek nem tetszik, az sem baj ha szidják pedig nem is értik miről van szó, az viszont baj lenne ha kikopna a piacról.

    A BB egy réteg telefon, aki nem játszani akar vele az ennél jobbat keresve sem tud találni.

Új hozzászólás Aktív témák