Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz Reggie0 #39 üzenetére

    Hmm.
    Elkezdtem írni egy nagyobb lélegzetvételű hozzászólást, amiben megpróbáltam végigmenni az imibogyo és köztem történt üzenetváltáson, lépésről lépésre...értelmezve, esetenként újra- vagy átfogalmazva a mondanivalókat.
    Aztán rájöttem: hiába.
    Te már levontad a következtetést: imibogyo hülye, én félművelt vagyok...csak te vagy helikopter.
    Ezzel a továbbiakban nem kívánok vitába szállni.
    Szerencsére - úgy látom - vannak itt néhányan, akik képesek az írott szöveg értelmezésére...a továbbiakban az ő jóindulatukra bízom magam! ;)

    primus inter pares

  • imibogyo

    veterán

    válasz Reggie0 #39 üzenetére

    Ja bocs ez Rover623-nak ment volna:
    Baromi lenéző vagy és a szövegértelmezéssel is vannak bajok bőven, de mindegy is. Olyan dolgokat adsz a számba amiket nem mondtam. És azt sem mondtam, hogy én tudom az igazságot, csak elmondtam a véleményem, de igazából a kételyeimet hoztam csak fel és nem állítottam semmit sem. És az amit írtam hangulatkeltés, meg riogatás? Vicces vagy... Ja nem... :U

    De végülis mindegy, mert rád is igaz Reggie0. Olvasd már el és értelmezd is amit írtam. Basszus osszátok itt a (mérnök)észt, de közben 3 mondatot nem sikerül értelmezni... :W Egymás mellett hoztam fel párhuzamosan két dolgot, ami szerintem érdekes egybeesés, erre már mindent láttok, még azt is, hogy áltényeket állítok, amit egyébként nem tettem meg...

    És ha már menőztök itt a mérnökségetekkel én is menőzhetnék az én szakmámmal, aminek köszönhetően legalább tudok pár egyszerű mondatot értelmezni és nem félreérteni....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák