Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Keem1 #10 üzenetére

    Hagyjuk a blődségeket jó, légyszives. Gsmarena oldalán szűrd le a 2013-as telefonokat ami 280DB. Ebből 196 volt 1GB RAM-al. A fennmaradó készülékek 2GB-ot kaptak...
    2013-ban az 1GB teljesen jól használható volt ezen kár is vitatkozni. Hagyjuk a közép meg felső, meg legeslegeslegfelső...meg egyéb kategóriákat...

    Az előbb a fórumtárs egy egyszerű mondatot nem volt képes értelmezni, de habzó szájjal állt neki írni. Ha az időtállóság szóra is figyelt volna akkor lehet, hogy rájön, hogy jelenlegi tendenciák alapján 3 év múlva a 4GB-al szorongani fog a kis mobilján...(és még csak nem is lineáris sklálázódás alapján gondolkodtam...Mert az tényleg durva lenne)

    Nyilván látom erre a reakciót: Ki vesz 3 évere mobilt?! Megmondom. Én. Meg biztos van még egy rakás előrelátó ember...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák