Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacc

    aktív tag

    válasz GRaul #42 üzenetére

    Én nem ajánlom a Logitech G703-at, még tulajdonosa vagyok, de valami elszállt nála 2 hónap után. Nem vagyok aktív gamer de a vezetékes és vezetéknélüli használata, a jó súly aránya és könnyedsége igen is nagyon profi, ezért megérte.

    De ahogy írtam 2 hónap után, mintha a szenzor megadta volna magát. Eddig ha az egérpad közepén volt az egér és felefele toltam, akkor a 4K-s monitoron alultról feltudott menni a kurzor. Most már ezt csak úgy tudom megtenni, ha az egérpadra aljára teszem az egeret és teljesen feltolom az egérpadon, sőt még le is tolom róla. Magyarul az egér fizikai útja 3x-ására nőtt, hogy ugyanazt a hatást érjem el az egér kurzor mozgatásával.
    Poén, hogy megnöveltem a kurzor mozsgás sebességét csutkára Windows és Ubuntu alatt is, ugyanúgy. Ubuntunál kicsivel jobb a helyzet. De hogy egy Company of Heroes 2 vagy CS:Go-nál igen is fel kell venni az egeret és arráb rakni. Ez nem jó, de még sima böngészésnél is... eddig nem volt vele ez a probléma, és két külön oprendszerben (driverek is mások) "döglött" meg ugyanattól a naptól kezdve.

    De kivárom a support végét, hogy mit mond... lehet csak én fogtam ki hibás terméket. Egyébként meg még munkára is nagyon kényelmes, az én kezemhez eltaálták és a csúklom sem fárad el.

    Cikkhez, egyébként én használtam anno CS 1.6-nál ezt a Microsoft legendát (első generációt), még egy másik Microsoft egeret imádtam, már enm tudom a pontos típus számát, de nem volt belőle sok, azt is nyertem anno, olyan furcsa bunkós volt.

Új hozzászólás Aktív témák