Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    Én azt nem értem hogyan lehet spórolni ilyen obskúrus 32 bit-es SoC használatával, hiszen a kutatásra szánt (amúgy is minimális) forrás nagy részét valószínűleg az vinné el, hogy ilyet felkutassak valahonnan. :D Szóval ez biztos csak véletlen lehetett, kaptak egy ajándék raklap SD210-et mert máshol már csak a helyet foglalta.

    Viszont a Hüwei Y3 II-t nem tartom alternatívának a f~stenger kijelzője miatt. Ennek legalább a kijelzője patent, és a rendszer sem használhatatlan, inkább ezen fogyasztanék tartalmat... Bár a kamera miatt mégis kiesne, de remélem ez csak a tesztkészüléken volt ennyire gáz, és kapunk valakitől Logout-on egy másik példányról is tesztet. ;] Na jó, senki ne kínozza magát ezzel.

    (P.H.)

  • .DLL

    veterán

    válasz janeszgol #41 üzenetére

    Itt olvastam az aláírásodat, erre a részre reagálnék: "RIP Samsung Note brand? :( "

    Szerintem ez kizárt, én legalábbiis így hogy ez a 7-es széria amúgy milyen jó lett, és hogy eltűnt csak annál jobban várom, hogy a következőben mit hoznak! És van az a réteg aki egy korábbi Note-ot vagy Note Edge-et használ és idén még nem cserélte volna le őket, hanem csak következő megjelenésekor. Nekik szintén csak egy furcsa hír volt ami történt, de nem érintette őket közvetlenül, a cserét csak a 8-ra tervezik.
    Mint szériát pedig butaság lenne leírni egy technikai malőr miatt, ez bármelyik szériában előjöhetett volna, így azt is kérdezhetnénk RIP Samsung Galaxy brand? Az adott Note7-es gyártósor már nem létezik, valószínűleg szétszedték, átvizsgálták, stb. új telefon új gyártósoron készül majd. :)

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák