Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Én is bevállaltam csak én a Max-ot :D (128 gigásat)
    Nagyon tetszik de tény és való hogy van vele munka ha használni is szeretnéd.
    Jófejség a küldőtől hogy magyar nyelvet is támogató szoftverrel küldi (na jó inkább a nagyrésze magyar) de ez egy piszok régi szoftververzió. Ha az ember felrakja az újabbat (és ugyis felfogja) akkor viszlát magyar nyelv, viszlát google alkalmazások tehát kezdhet felrakni az ember a TWRP-t aztán a SuperSU-t, aztán (nem röhög) recoveryből telepítve egy google play áruházat (elég ösküveletet tartalmaz biztosra mentem nem cseréltem ki a zip-be az apk fájlt. Ebben az esetben viszont várhat picit az ember mire felfrissíti magát az áruház. Onnantól lehet telepíteni minimum a youtube-ot meg a gmailt.
    Ezután még érdemes lefuttatni a Morelocale2 alkalmazást mert ezzel legalább a telefon egy része magyar lesz de ennél fontosabb hogy helyileg magyarnak fog tekinteni a telefon.
    Nem árt törölni kb 1 tucat kínai alkalmazást amik google alternatívaként vannak a telefonon.
    Végül érdemes még cserélni a telefonba egy billentyűzetet, egy böngészőt, zenelejátszót mert ezek elég hulladékok.(vicces dolog de hamarabb volt a telefonon a chrome mint a morelocale2 progi így angolnak tekintett a telefon és a Chrome minden magyar weboldalra kiírta egyszer hogy ez magyar nyelvű szöveg de nagyon szivesen lefordítja angolra :D ) Kb ez a minimum hogy használható legyen a telefon. Innentől viszont imádnivaló.
    A lényeg csak olyan ember vegyen ilyen telefont aki szereti bütykölni és van benne kockázatvállalás mert külföldi oldalak alapján kell ezeket megcsinálni és nem feltétlen mindig angolul van a leírás.
    Másik humoros tőrténet hogy elsőként egy kínai nyelvű TWRP-re találtam mondom azt talán mégse. Aztán találtam egy angolt de arra panaszkodtak hogy bugos. Végül egy spanyol fórumon találtam egyet ahol az ember azt írta hogy lefordította kínairól (google fordítóval futottam csak végig a szöveget). Én naív azt hittem hogy angolra fordította de egy fenét hanem spanyolra tehát most spanyol a recoverym :DDD (de legalább nem bugos)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák