Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsid

    senior tag

    válasz jattila48 #488 üzenetére

    Hát amikor tojást sütsz a macbook pro-n akkor.. :DDD

    Az alkalomszerűt értsd úgy, hogy télen kevesebbet, max síelős videók vannak, viszont amikor jó idő van és repülhet a drón akkor van hogy hetente összejön egy videónyi anyag, amiből 4-6 óra kínlódással lesz eredmény.

    Gondolj csak bele abba, hogy ma már a kaputelefon is képes 4K-ban rögzíteni, akármelyik 80 000Ft alatti Xiaomi telefonnal csinálsz 4K30FPS videót log színprofillal ( a drágább telefonokat meg ne is említsük ), egy kis color grading és letérdel a gép... ( persze lehet proxyfájlokkal is dolgozni, de mire azokat is legenerálod..).

    Én nem az intelt temetem, csak azt mondom hogy az nem feltétlen igaz az az elég gyakran elhangzó érv, hogy a felhasználóknak csak nagyon kis része próbálkozna valamilyen szinten tartalomkészítéssel és videóvágással. Szerintem folyamatosan nőtt az ezzel foglalkozó felhasználók aránya,ahogy egyre komolyabb kamerák kerültek a telefonokba és ahogy egyre elérhetőbb áron kaphatók az akciókamerák.

    <tRucKdriFteR>

  • VirsLee

    őstag

    válasz jattila48 #488 üzenetére

    De Te is belefutsz abba a hibába, hogy ezt rendszer szinten kell nézni. Pl. Megvetted a 67k-s lapot a 38k-s procival. Tudom, neked nem f-es van, de így még olcsóbb. Plusz gyors RAM-ot is vettél mellé, gondolom ezért vettél Z-s lapot.
    Helyette mehetne a 3600 + B450-es lap ugyanúgy 3200-as RAM-mal. Olcsóbb lenne és minden szempontból gyorsabb.
    Az Intelt senki nem temette, meg is vitattuk, hogy 70 milliárd feletti éves bevétele van. Az innovációt temettük, mert az egy nem létező fogalom 6 éve az Intel desktop prociknál. :(

Új hozzászólás Aktív témák