Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Egon #22 üzenetére

    mert az intelnél ilyen nincs
    ma olvastam egy jó cikket anandtechtől, 10700, de teljesen mindegy
    hogy is tud a 65w-os 10700 200+ w-ot megenni - akár többet, mint ugyanúgy defaulton a 10700k -
    az meg azért nem állja meg a helyét, hogy game alatt lightos a cpu étvágya, az adott gametől függ, van ami meg tudja terhelni rendesen
    ha valaki jó idle fogyasztást akar nem 3x akkora tápot kell venni mint ami a konfignak kell, és minél jobb hatásfokút, mindjárt nem lesznek durva idle értékek
    sokadik amd-m van, intelek valamennyivel alatta vannak, de elhanyagolható - úgy hogy nálam cnq mindig off -
    egyébként az tényleg béna, hogy a 7nm tsmc elenére nincs minimum egálban az amd intellel idle-ben - a soc zabál sokat magában, nem a cpu, de ez lényegtelen -
    ha a ramot 2133-ról 3000-re rakom az magában 10w konnektorból
    én is sokkal jobb értékekre számítottam anno, ugyanakkor sok tesztoldalhoz képest kevesebbet evett a gépem all core beállítással is mint cnq-val 3600-nál - nem is kw-os tápjaim vannak -
    ha valaki használja melóra is a gépét, pár év után az intel cpu-ja jóval drágább lesz mint mikor megvette, legalábbis neki - persze nem mind, 10400f-ek pariban vannak 3600-akkal, de ezek a magas órajelű csodák terhelve zabálnak intelnél durván -

    engem a csoda uhd 750 érdekel, de úgy ltom az kimaradt a tesztből
    alzán már sok új 11xxx modell kapható, ha érdekel valakit

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • joey04

    titán

    válasz Egon #22 üzenetére

    +1

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák