Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vrsptr

    aktív tag

    válasz csongi #7 üzenetére

    5 napja használom ez a készüléket, eddig meg vagyok vele elégedve. Ennyiért szerintem jó vétel.

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

  • vrsptr

    aktív tag

    Mellesleg sokaknak (mint nekem is) kizáró ok a hátlapi ujjlenyomat olvasó. A MIUI nekem kevésbé tetszik, mint egy Meizu-s Flyme rendszer. (volt Meizum is, imádtam). 45ezerért beszereztem a T1-et, vígan elvagyok ezzel a "nulla értékű kínai szarral", amiben még mediatek proci is van, baszod, meg még a logója is lenovos. Android is csupasz rajta. Ahogy egyre ismertebbek lesznek az ilyen kínai gyártók, úgy mennek majd feljebb a készülékeik árai is. Lásd: Huawei, Xiaomi...

    [ Szerkesztve ]

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

  • vrsptr

    aktív tag

    válasz Graphics #24 üzenetére

    Mennyire hosszú távú tapasztalatokat? Max. 2 évet tervezek vele, de ahogy magam ismerem nem lesz annyi, mert ezt is meg fogom unni (és nem azért mert a baj van vele). Barátnőnél és komolyabb dolgoknál nem alkalmazom ezt a stratégiát. :D Eladom majd és veszek egy másik "kínai szart". Bevált/kiforrott gondolkodást én egy nagyobb. pl. autó-nál alkalmazom. Egy okostelefon nélkül elvagyok napokat is (ha beszarna) + van itthon erre az esetre pót készülék. Ja a T1 logót meg a (most már régi) Forma 1 logóról koppintották. :). Ja meg ha véletlen leejtem és összetöröm/eláztatom... jobb érzés benyelni (vagy kínából rendelni hozzá alkatrészt), mint egy x>150ezer, többet nem sokat tudó "csodamasinánál". Nem mellesleg imádom, mikor bambán néznek rám ismerősök, higy mi a szart nyomkodom. Mi ez... uleFone... mi a szar ez?... Muti... Hmmm... nem is rossz, mennyi volt... csak... honnan?... Egyszer adtam ki közel 100ezret egy okostelefonért (Samsung volt), azóta is bánom, nagyon nem ért annyit. Én egy telefonra max. 60-70ezret adok ki. Ennyit ér meg nekem.

    [ Szerkesztve ]

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

  • vrsptr

    aktív tag

    De most egy átlag felhasználót mit érdekli milyen processzor van benne? Megkérdeztem 4 embert saját készülékébe milyen van, néztek rám bambán. + a csomagba nem restek minőségi tokot, fóliát, gyortöltőt (Nokia 8?! tudja, de nincs hozzá csomagba gyorstöltésre alkalmas töltő, vicc) és egy 1-2 dollárba kerülő micro-type-c átalakítót. Mindez összeadva nem nagy összeg (reklámozzák, hogy 40dollár, de közel se), de mégis fülesen kívül szinte minden van a csomagban, amire egy átlag, gondos felhasználó úgy is költene. Szerintem ez se mellékes. Teszi a dolgát én eddig hibát nem tudok mondani (kopp-kopp) akkuja is elég nagy. Nem sok évre vettem ezt a telefont és nem egy tucat készülék (Samsung, IPhone) és kurva olcsó. Szeretek az ilyenekkel "kísérletezni". Elbaszódik kiheverem pár nap alatt és veszek mondjuk egy oppo-t, Meizu-t. Ami épp megtetszik jó áron. Mellesleg egy beszélgetés egy átlag felhasználóval a "Tré"ben: mit ajánl, Huawei, az kínai, és nincs velük gond?... Ezért látsz mindenkinél Samsungot, iPhonet meg nem is kell mondani, hogy miért. Én úgy gondolom aki egy átlagkeresettel (legyen negyed millió) vesz egy 700-1000€-s készüléket, az hülye. Sokkal fontosabb az életben másra költeni. De kinek mi az értékredje, valaki ezért hitelt vesz fel. Azt csak szánni lehet.

    [ Szerkesztve ]

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

  • vrsptr

    aktív tag

    válasz viktorhu #49 üzenetére

    Jobb kisujjammal "keresztbe" alul, mutató meg középsővel megtámasztom hátul készüléket és kényelmesen feloldom hüvelykkel ujjlenyomatolvasóval. Viszont hátoldalival meg hogy oldod fel asztalon ujjlenyomattal?

    [ Szerkesztve ]

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

  • vrsptr

    aktív tag

    válasz viktorhu #53 üzenetére

    Lehetséges, mert én pl. otthon és munkába is sokszor használom letéve. Úgy írok rajta, netezek... jó igen, nem ilyen drága készülékekről volt szó. Duliee: A LeEco LE S3-ról majd itt írhatnál kis véleményt. Bár most beállítottam azt, hogy ha ujjlenyomatos feloldás után helyileg nem mozdul a készülék, akkor nem kér ujjlenyomatot, csak ha mozgok.

    [ Szerkesztve ]

    A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

Új hozzászólás Aktív témák