Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    Sokan elvannak ájulva, hogy ez milyen kelendő lesz, hát ...... sztem ez egy retro cucc lett, nagy kávák face id még sincs pedig elfért volna és akkor már is izgalmasabb plusz egy második kamera esetleg?. De így....

    Kaszni: 2014 szeptember
    Kijelzö: 2014 szeptember
    kamera: 2017 szeptember
    Rendszerchip: 2019 szeptember
    Ram: 2017 szeptember
    Aku: 2017 szeptember
    Szoftver: 2015-16 szeptember (kb azóta ugyan olyan az ios látszatra)
    Ár: 180 sok de ez Mo hibája amúgy 140 körül barátságos lenne nagyon.

    Minőségi alternatívák:
    Samsung S10e nagyobb kijelző ugyan akkora méret 2019-es életérzés.

    Az érzés mikor megveszed: Vettem 180 ért egy iPhone 6-ot 😩

  • swayze

    tag

    válasz 7Heads Drago #32 üzenetére

    Ja ne értsetek félre nekem 7-es almám van nagyon jó cucc, de elötte egy 6-osom volt és mikor ezt megvettem 2 évvel a 6-os után pont azt éreztem, hogy én visszavásároltam a régimet alig volt gyorsabb (ez a 6-os dicsősége) és az ios kinézete se változott semmit így kb 1 óráig se örültem neki. Akkor megfogadtam, hogy csak akkor veszek új telefont ha abba van változás meg elfogadható az ára, (azóta nincs elfogadható árú iPhone ezért maradt a 7-es 300-400 ezret nem ér egy mobil és én az vagyok aki nem is fogja kifizetni pláne hogy a fejlesztéseik nagyon soványak pedig a csillagászati árak elött volt 5-ös 6-os és most a 7-es ).

  • swayze

    tag

    válasz #24536576 #38 üzenetére

    Nagyon jó az Apple frissítési stratégiája komolyan szorgalmasak le a kalappal csak, hogy alapvetően nem hoz új és hiányzó dolgokat, de a safarit már kb 3-djára alakítják át minek?????

    Ellenben képernyő osztás nincs, pedig rengetegszer használná az ember, a billentyűzett méretét nem lehet állítani, (ha elfektetted csomó szabad terület van a széleken, én meg mindig félre írok mert hiába a nagyobb hely, ha billentyűzet nem használja ki) Ugyan itt a mikrofon gombot miért nem lehet eltüntetni, sose kell, de szóköz helyett sokszor nyomom). Akkor a felülről lehúzható sáv még mindig szinte semmire sincs használva, a képernyőre egy jegyzetet nem tudsz kitűzni esetleg egy aktív időjárás amit ha feloldom látok stb stb. Ezek a problémák 3-4-5 éve megvannak még se kerülnek bele, abba a rendszeres támogatásba.

    Szóval jó ez a hosszú támogatás csak az az s10e sokkal felhasználóbarátabb mint az ios talán valaha is lesz.

  • swayze

    tag

    válasz TunerJoe #111 üzenetére

    Ekkora kijelzőn is van annak értelme csak 1-2-3 telefon számot keljen átmásolnod egy befényképezett lapról vagy bármiről ami nem szerkeszthető, de akár csak egy számológép számsor is kelhet pontosan.

    Billentyűzet nekem a külső bill alkalmazások nem működtek jól hol a gyári jött elő hól nem meg ilyesmi már pontosan nem emlékszek, mert még a megjelenésük után kinlódtam vele aztán feladtam.

    Az időjárásnál meg az lenne a lényeg, hogy nem mindig érdekel, de ha előttem lenne jó lenne, mert lehet olyat mutat amire nem gondoltam.

    Nem tudom ki hogy érzi, de nekem azaz egész widgetes oldal kiesik a telefonból legtöbszőr eszembe se jut, hogy ott az kint lehet meg kikeressem a listából (ugye ha több van kint akkor rolózhatsz) úgy az egész nem interaktív sztem, sok minden kint van nekem is, de ha már valamiért használom a telefont akkor oda sose lépek hanem inkább az alkalmazásba automatikusan és ez azt jelenti, hogy az az oldal nem jól használható.

Új hozzászólás Aktív témák