Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Exodius #89 üzenetére

    Ami természetesen VL-es, azaz otthoni Userek számára elérhetetlen termék, minden szinten, nem kerül egyéni kiskereskedelemben, kapható gépekre előtelepítésre.

    Tehát, ha legálisan akarja valaki használni, otthon ez a termék nem létezik.

    Szóval ez is mehetett volna az előző felsorolásomba, de nem jutott eszembe, mert ez is olyan mint amit felsoroltam.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Exodius #89 üzenetére

    Az a baj, hogy csak valamilyen aktivátorral nem jogszerűen tudod aktiválni sajnos.

  • hallador

    addikt

    válasz Exodius #99 üzenetére

    Na és hogy aktiválod? Csak kérdezem, mert ugye amint nálam jobban hozzá értők is írták ehhez kell egy Windows Server is. Az is van ugye?

    Tehát, akkor az illegális Windows rendben van? És nyilván a negyed ennyibe kerülő Home helyett ezt megveszik?

    Szerintem ez megint Microsoftos mellébeszélés....

    (#94) Daniel84

    Hova írja be a BSD fórumba? Nyilván ez egy Windows fórum, és Windows-ról van szó, ide illek nem a Milyen órát vegyek fórumba.
    Hát pont ez az, hogy amint leírta meg is vette a Windows-t minden nyavajájával együtt.. Talán csak van joga beírni a Windows fórumba nem?

    (#96) haxiboy

    Én sem írhattam volna szebben.. ;] Természetesen a Microsoft nem hibázott. Mert nálad megy, hát mindenkinél megy... Szerintem a Microsoft Béta teszternek használja a Usereket, ami pénzért elég szemétláda viselkedés. Most már csak az van hátra, hogy a Win 10 ingyen van, ami nyilvánvalóan egy baromság...
    A másik probléma, hogy nyilván 100 gépből 95 szar, mert kb a cégnél is folyamatosan hallom, hogy szívatja az embereket a Windows 10 pedig ott SCCM van, nem csak sima user... Aztán gondolom ott is user error van...

    Hát persze....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • zolee001

    őstag

    válasz Exodius #89 üzenetére

    Na most ha egy sima w10 home/pro -t letöltesz ,feltelepited és semmi kulcsot nem adsz meg akkor kapsz egy fekete hátteret és kiirja hogy aktiváld (egy reg moddal kikapcsolhato) ezen felül semmi,használod.
    A VL licenszes viszont fél évente kapcsolatba kell ,hogy lépjen egy KMS aktiválo serverrel ha nem ,buktad.
    Okay,megoldod vmi virusos akármivel,ami x ideig müködik aztán bepusztul.
    Másik dolog,hogy ezek az oprendszerek munkára vannak tervezve szóval semmi rinyálás ha ilyen olyan program azzal üdvözöl,hogy oprendszer nem támogatott
    ITT egy leirás Greg Nottage-töl aki igy kezdi:Hello, my name is Greg Nottage and I am a Consultant with the Windows and Devices team in the UK.
    Néhány szösszenet hogy miért nem ajánja az LTSC verziókat:
    Using LTSC means missing out on new OS enhancements that are included in SAC releases – particularly new security features
    LTSC does not keep pace with new silicon releases in the same way SAC does – so LTSC 2016 does not support Intel chips beyond the ‘Kabylake’ generation
    Windows Analytics Upgrade Readiness does not support LTSC
    No support for the modern Edge browser
    No support for Cortana
    No support for Windows Store
    No support for Surface hardware
    LTSC does not support ConfigMgr Express Updates
    In-Place Upgrade from Windows 7 to Windows 10 is not supported for LTSC
    From January 2020, Microsoft Office 365 will not be supported on LTSC
    LTSC does not keep pace with feature enhancements to Windows Defender ATP
    Potential Independent Hardware and Software Vendor support and limitations on LTSC
    Non-security operating system fixes and enhancements may not get back-ported to LTSC
    Loosely defined LTSC release cycles make planning ahead more difficult

    Amugy még sok windows 10 verzió létezik,ajánlom nektek pl az embedded verziokat vagy a windows 10 IoT Enterpriset mert nagyon cool a neve
    De pl EZ a tuti és legálisan ingyen van

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz Exodius #126 üzenetére

    Legálisan?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák