Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Exodius #99 üzenetére

    Na és hogy aktiválod? Csak kérdezem, mert ugye amint nálam jobban hozzá értők is írták ehhez kell egy Windows Server is. Az is van ugye?

    Tehát, akkor az illegális Windows rendben van? És nyilván a negyed ennyibe kerülő Home helyett ezt megveszik?

    Szerintem ez megint Microsoftos mellébeszélés....

    (#94) Daniel84

    Hova írja be a BSD fórumba? Nyilván ez egy Windows fórum, és Windows-ról van szó, ide illek nem a Milyen órát vegyek fórumba.
    Hát pont ez az, hogy amint leírta meg is vette a Windows-t minden nyavajájával együtt.. Talán csak van joga beírni a Windows fórumba nem?

    (#96) haxiboy

    Én sem írhattam volna szebben.. ;] Természetesen a Microsoft nem hibázott. Mert nálad megy, hát mindenkinél megy... Szerintem a Microsoft Béta teszternek használja a Usereket, ami pénzért elég szemétláda viselkedés. Most már csak az van hátra, hogy a Win 10 ingyen van, ami nyilvánvalóan egy baromság...
    A másik probléma, hogy nyilván 100 gépből 95 szar, mert kb a cégnél is folyamatosan hallom, hogy szívatja az embereket a Windows 10 pedig ott SCCM van, nem csak sima user... Aztán gondolom ott is user error van...

    Hát persze....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák