Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #73 üzenetére

    Én Parci véleményével értek egyet, abból a szempontból, hogy képminőségre nem lesz rosszabb a fujinál a D3200.
    A kinézet az ugye szubjektív, kinek ez, kinek az tetszik.

    A linkelt tesztből nekem az jött le hogy jó-jó gép a fuji, de azért vannak furcsaságai.
    Más jellegű hiányossága biztos van/lesz a D3200-nek is.

    Ha azt nézem a D3200-at a dslr-el ismerkedőknek szánják, addig a fuji már egy kicsit feljebb rangsorolható a kategóriájában és az árakat is összehasonlítom, a képminőséggel együtt, akkor nekem a D3200 a győztes.

    Méretre a nikon kicsit nagyobb és súlyra hasonlók, Tény, hogy obival a nikon méretesebb és persze nehezebb.

    Jól tudom, hogy az említett úriember váltott canon dslr-ről kicsi, cserélhető obis gépre?
    Ha így van nem meglepő, hogy áradozik a fujival való fényképezés 'fílingjéről'.

    Szóval nem ugyanabban a kategóriában van a két gép, így a kialakítást, illetve anyaghasználatot nem tudom figyelembe venni és ha képminőségben nincs igazán nagy különbség, akkor a nikon jobb vétel lehet akik kompaktról váltanak és annál jobb minőségre vágynak, ami a fotókat illeti, de nem tartják fontosnak. hogy zsebben is elférjen a gépük.

    flash: "jó megvilágítás.
    azzal szerintem még egy bridge géppel is lehet ilyesmi képeket csinálni." ezzel lehet páran vitatkozni fognak :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák