Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Piftuka #22 üzenetére

    Nekem nem elég a 60-75Hz, ugyanis 4K-ban még hajlamos az én videokártyámmal a FreeSync tartomány 40-48Hz-es alsó határa alá esni a framerate, és 100-120Hz alatt nincs LFC, ami ezen segíthetne.
    Márpedig ennél érdemben erősebb videokártyára váltásra még jó ideig nem szánok pénzt(már annyit amennyibe kerülne, jelenleg 200e+ Ft), ha meg belekalkulálod a DXR elterjedését, az se sietteti a 4K framerate magasabbra jutását...

    FHD-n azért elég a 48-72Hz, mert ebben a felbontásban simán kiköpi a VGA-m a szükséges framerate-et...

    Szerencsére én soha sem játszottam kompetitívan, az egyetlen multi amit játszok(WoWs) meg teljesen jó 65-70fps-sel.

    Jó 60Hz-es 4K FreeSync monitorok most is vannak 120e körül(pl. Samsung U32J590UQU)...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák