Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Kinder #17 üzenetére

    Te is nagyon büszke lehetsz magadra. Biztos valami gagyi bada-s samsungot használsz. Én már lassan 3 éve használom az e51esem, megnézheted más gyártók hasonló korú készülékeit, hogy meddig bírják. Nem kell gagyi műanyag androidos telefon. Úgy meg főleg nem, hogy főzött romokkal szórakozzak, mert már belaggol egy egyszerű telefonkönyvnél. Kivétel a HTC, mert azok bírják a saját felületükkel. Egyébként nekem fontos, hogy legyen benne navigáció és ezt egyedül a Nokia nyújtja ingyen, a műholdat is hamar megtalálja, nemhiába, a finnek a legjobbak ezen a téren. Letöltöd az OVI-ból a térképet, nem kell még mellette adatforgalomért is fizetned. Ha tehetném vennék egy n8ast, de hátha zuhanásba kezd az ára. Jobban tetszik symbiannal, bár állítólag hasonló formájú készülékkel jönnek az első WP7es mobilok. Ott van még ugye az e6os is, nagyon ígéretesnek tűnik :K (a WP7 amúgy nem tetszik, szerintem nagyon gagyi ez a csempés megoldás, főleg úgy, hogy jobbra-balra kell mozgatnom vízszintesen az ujjamat, ha más menükbe akarok lépni-ettől olyan érzésem van, mintha nem töltené ki teljesen a telefon képernyőjét).

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák