Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Lionking01 #45 üzenetére

    Nem tudom, mikor fogják végre fel a gyártók, hogy note után a csúcskategóriás phabletekhez alap kéne, hogy legyen a stylus. LG is elcseszte a g pro-val (bár pletykák szerint a hamarosan bemutatkozó 6 inch-es phablethez már lesz stylus), sony is a z ultra-val, és most a htc is a max-szal.
    Nokia nem követi el a hibát, az alsó kategóriás lumia 825-höz nem lesz stylus, de a csúcskategóriás bandit-hez igen. Sőt, valami touch cover-szerűségről is keringenek pletykák.
    És a lenovo is főz valami ütős wp8-as phabletet stylus-szal, meg ATIV Note-ról is szállingóznak már a kósza hírek. Az az egyetlen probléma, hogy natív os-szintű stylus támogatás és arra optimalizált guis alap appok csak a 8.1-el jönnek wp-re, gdr3-ban még nem lesz (csak 4mag és full hd támogatás, ami szintén alapkövetelmény a csúcs phabletek esetében). De ez remélem, nem gátolja meg az OEM-eket abban, hogy még karácsony előtt piacra dobálják a csúcskategóriás wp8-as phableteket :)

    Azt viszont nem fogom fel, hogy a droidos gyártók (a samun kívül) miért hanyagolják a stylust.

  • azopi74

    addikt

    válasz Yokayee #48 üzenetére

    "Ez brutálisan nagy."
    Jajj, ne kezdjük megint az örök témát! Minden relatív. Mihez képest nagy? Z ultra-hoz képest? Galaxy mega 6.3-hoz képest? Ascend Mate-hez képest? És akkor asus fonepad szerű borzalmakról (annak is vannak már követői) nem is beszéltem... 6 inch szerintem az optimális méret, arany középút, nem túl nagy, nem túl kicsi...

Új hozzászólás Aktív témák