Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • electro123

    csendes tag

    válasz Ed3r_X_ #50 üzenetére

    Nagyon nagyon szép ez a htc, agyon vissza veri a galaxykat minőségben csak éppen a naptárban nem lehet módosítani az adott naptárbejegyzést, nem lehet videó telefonálni, elfelejti a névhez rendelt csengőhangot újraindítás után.
    Pont tegnap néztem haveromét, ő mutatta ezeket a cuccokat, aztán én a galaxy s3 - al megcsináltam, az érdekes tudta :D ja meg 3 hetes a telója de már hátul a beats felirat le van kopva, az oldaláról meg a hátlapjáról nem is beszélve tiszta karc :D :D
    Nálam 1 éves az sIII de nincs rajta kopás, na jó ez nem teljesen igaz mert a szélén egy kis festék hiányzik azóta amióta leesett az asztalról :D
    Szóval mindenképpen gyönyörű teló de van benne pár idegesítő hülyeség ami miatt nem vennék olyat, persze véletlen műve is lehet, biztos csak neki ilyen :D
    Remélem a galaxy s5 már alu vagy kevlár lesz, hogy végre kicsit anyagban is odapörköljön mindenkinek bár ezek után?? lehet nem kéne az sem :D
    Másik haverom iphone 5 - e is szét van kopva pedig karácsonyra vette és azóta tokban van neki.
    Szóval magam részéről én félek az alu telóktól.

Új hozzászólás Aktív témák