Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daenerys

    tag

    válasz HuMarc #48 üzenetére

    Az olcsó szemét, amit mindenfelé ontanak magukból a kínaiak alacsony áron, az alapvetően vacak marad. És ami még fontosabb: fölösleges, ipari hulladék.

    Csak sajnálni tudom, aki az életét és egészségét (és környezetéét) teszi tönkre ezekkel a vackokkal. Tessék elgondolkodni, miért tudják ingyen postázni, miért adják olyan olcsón, miből van, amit használsz, a gyereked kezébe (és néha szájába) adsz. Miért lesz annyi rákos, hormonzavaros, viselkedésproblémás, beteg ember.

    "Szerintem is rendkívül megéri, hogy azt mondhassam: olcsón vásároltam."

    (én sem gondoltam mindig így, csak azért az ember a maga bőrén tapasztalja, hogy 1) nincs rá szüksége, és a szekrényben áll, 2) furcsa állaga kezd lenni valaminek, amit megvett "ócsón")

    P.S. konzumidióta voltam és a minőségi Stabilo tollaimmal meg kreatív hobbi cuccaimmal is így vagyok, mint a kínai bigyókkal. Beszárad, szétrohad, kidobom a több ezret érő tollakat meg festékeket - eleve minek vettem meg, ha nem tudom elhasználni. Igaz?

    Én is azért néztem utána a kreatív hobbi otthon végezhető tevékenységeinek, mert egyszerűen újra kell hasznosítani a dolgokat és másként felhasználni, ha eredeti célját nem tudja beteljesíteni. :S és nem rendelni valamit, ami ideér valamikor, HA ideér és nem lopja el a postás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák