Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz zolomon17 #6 üzenetére

    Nekem ez nagyon agyatlan, ugri-bugri használjunk minél több képességet játéknak tűnik.
    Nem látom benne a sztorit.
    Nem értem, hogy a Bioware megannyi sikeres RPG után, hogy adhatta a fejet egy ilyen játék megvalósításához.
    Egy biztos, nem én leszek a célközönség! Öregszem már, úgy tűnik átkell adni a helyet a fiatalabb korosztálynak! :)

    Egy tesztett szívesen olvasok viszont majd róla, csak azért tudjam merre tart a világ :)

  • G4ga

    őstag

    válasz Jigoku #13 üzenetére

    Senkit nem megbentani szeretnék ne értsétek félre...
    Ebbe mi élvezet van? Kapkodod össze vissza az egeret, nyomkodod a billenyüzetet mint a barom a képességek miatt és mindeközben kapkodod a fejed hogy ki honnan és mikor lő le.
    Persze mindezt nulla céllal csak a kill stat miatt.
    Nekem ez a játék egyenlőre így mutatkozott be.
    Továbbá, ahogy az ilyen jellegű játékoknál ahogy mostanában lenni szokott az fog igazán érvényeslülni akinek több pénze van vagy jobb cheatje.

    Semmi gond nem lenne ha ezt nem a Bioware csinálná. Véleményem szerint ez nem az ő müfajuk.
    Ettöl függetlenül mint mondtam kiváncsi leszek egy tesztre.
    lehet a demót is kiprobálom, de elképzelni nem tudnám, hogy evvel a játékkal 1-2 óránál többet tudnék játszani.

    Annak idején imádtam a Gear of Wart. Az első rész polcon figyel. 3x vittem végig. 2x Coopban, 1x egyedül.
    Most az akciós gamepass miatt kiprobáltam a 4-et.
    Nem jött már át. Mész lösz, néha fedezékbe vonulsz... sztorira se figyeltem fel annyira hentelde lett már.
    Persze lehet én vagyok már túl öreg...

    (#14) duvi :
    tervezni lehet... havonta kiadnak egy új pályát, pár skint és az emberek venni fogják mint a cukrot.
    Nehezen tudom elképzelni hogy valami 10 évig időt álló legyen...
    Jó-jó ott a WoW… Szerintem ez közelébe nincs a Wownak, mondom úgy hogy sose wowoztam.

    Hopkins95:
    Ha a 95 egy évszámra utal, te nem is vagy akkor még olyan öreg... :)
    Kinek szánják akkor ezt a játékot?

    [ Szerkesztve ]

  • G4ga

    őstag

    válasz lofagi #19 üzenetére

    1. a stílussal semmi bajom, nem az én világom ennyi.
    2. szó se volt arról, hogy azért nem tetszik mert a bioware a kiadó. én azt nem értem, hogy a bioware hogy adta a fejét egy ilyen játékhoz.
    3. bocs, hogy bátorkodtam megérteni valamit amit nem tudok. azt hittem ez egy olyan hely ahol az emberek eszmét cserélnek egymással annak érdekében hogy okosodjanak. legközelebb nem teszem...

    De látom meg van az ilyen jellegű játékoknak is az értelme...
    Kösz az épitő jellegü hozzászolást! :R

  • G4ga

    őstag

    válasz Xaels #23 üzenetére

    köszönöm a linket hasznos volt...
    mondjuk indíthattál volna evvel a és nem értjük félre egymást! :R

    Én pedig tipikusan abban a hibába estem, hogy a látottak alapján itélek.
    Amit leirtak összeségében nem rossz.
    Viszont nekem akkor is túl ugribugri lövöldének tünik.
    A leirtak után a demót azért megnézem... aztán ki tudja lehet én leszek a legnagyobb fan :)

Új hozzászólás Aktív témák