Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robert_F

    tag

    Hello,

    Elöször is, nem értem hogyan akadnak meg mindíg olyan, valószínüleg épeszü emberek, akik ezt a pofátlan, erkölcstelen és egyre inkább szemétdomb brandet/céget védelmükbe veszik vagy éltetik. Én tényleg nem tudom... Ezek szándékosan dugják homokba a fejüket, vagy olyan szinten elvakultak/korlátoltak, hogy nem látják már a fától az erdöt.

    (Tudjuk... Tudjuk... Az ökoszisztéma... Ja az a jelenség, hogy a hardverválaszték, az a 4-6-8 készülék a szifonból, hardveresen megoldva, hogy csak a saját tetvész csatlakozóikkal lehessen öket használni, a szoftver - Apple szabadalom - idövel lassításra kerül és egyébként is egy sokkal kevésbé testreszabható, inkább proprietary szxr...)

    (És igen... Volt szifonom, de szerencsére igen régen... És használtam is!)

    Az Apple egyetlen szerencséje és mentsvára, hogy ilyen diehard userekkel büszkélkedhet:

    (Én nem tenném ki az ablakba...)

    (Uram-Isten! Ez a Business Insider???!... Magas a színvonal itt is...)

    hátétépéess://amp.businessinsider.com/iphone-switch-android-google-pixel-3-xl-apple-2018-11

    Szegénykém... És Ö a diehard user... Milyen lehet a többi? Persze amerikai piac, no, lássuk be... Valószínüleg nem a legerösebb az iskolázottságban, lexikális tudásban...

    Csak föbb vonalakban:

    A csaj szifon XS Max-ot használ, de egy hétre Pixel XL 3-ra váltott.

    A föbb sirámai a következök:

    - fél, mivel az iMessage üzenetei erre az idöszakra a fogadóknál kékröl zöld hátterüre fognak váltani...

    "Még azzal sem törödtem, hogy minden Névjegyemet átmásoljam az (új) telefonba, mivel a barátaim mind úgy voltak, hogy, - Nem üzenünk neked, mert nem akarjuk a zöld szövegbuborékot."

    (A Pixel kameráját jobbnak találja mint a Szifonét.)

    A továbbiakat eredetiben mert úgy jobban átmennek, plusz nem tudom öket szépen lefordítani. Sorry. Meg hajnal 3 van már...

    ---

    After switching to the Pixel, I can see how advanced and how prestige an Android is. You can do so much with it that it's like, "Whoa, whoa, whoa, whoa," you know? But when you're on the iPhone, it's like, "Oh yeah, this does that, this does that. Oh, OK, I see all these things." It's like it's babying you, you know? The iPhone is babying you, and I honestly prefer that. The only thing carrying me through these next few days is the camera.

    ---

    If you love customizing a phone and love going on an endless journey of discovering new things to do with your phone, the Pixel or any Android is probably the best for you. But if you want to be spoon-fed, and you want to, you know, just enjoy beautiful-looking phones and beautiful-looking apps, go with the iPhone. I'm still going to be Team iPhone, but I would say I am not as in love and as hyped about the iPhone as I was. But I'm loyal, so sticking to the iPhone. Team iPhone! Now give me back my iPhone!

    Itt a hangsúlyosabbak a "babying" és a "spoon-fed".

    Nos. Amíg ilyen megbízható, fanatikus (és egyszerü...) bázisa marad a cégnek, addig nem kell aggódjanak. És be kell látni, ennek a kiépítésehez és az "image" kialakításához értenek mindenek felett...

    Borzalom na...

    : )

    [ Szerkesztve ]

    ... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

  • Robert_F

    tag

    válasz DaveNo1 #53 üzenetére

    Hello, ezek ellenére kíváncsi lennék az átlag szifon felhasználó profiljára és nem lennék meglepve, ha az hasonlítana a cikkben szereplöhöz. Emellett valaki vezessen vissza a szifonok/ios csodálatos világába: mik azok az exkluzív funkciók amiket csak a szifon tud a világon amik miatt érdemes (lehet) rászánni azt a plusz 150 lepedöt... Komolyan.

    ... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

Új hozzászólás Aktív témák