Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    A 'fold', 'classic', 'slide' szócska nagyon fontos a márkajelzésben. De miértis? Van aki úgy vesz telefont, hogy képen meg sem nézi, csak annyit, hogy ez egy xpress music, középkategóriás, classic, ááá, ez jólesz, majd meglátjuk milyen. Hát kétlem. Ránézel a telefonra, és látod, hogy 'normál' vagy csúszkálós vagy kinyithatós, ellenben a tudását nem látod. Minek kéne még ezeket is odaírni? Nem tartom túl valószínűnek, hogy lesz egy adott telefonból 3 csont ugyanolyan, az egyik kinyithatós, a másik szétcsúsztatható, a harmadik meg classis. Ez szerintem egyedi eset volt a 6600 felfrissítésével.

    Nemtudom mit kell azon csodálkozni, hogy a SE a W200-hoz nem ad memkarit és hasonlókat, meg nincs qwga kijelzője, stb. Ha lenne, akkor nem annyiba kerülne, és már nem lenne alap kategória, ha meg annyi lenne akkor meg ki venné a felsőbb kategóriás cuccokat? Ez így van rendben. A memóriabővítésre viszont VAN lehetőséged, szemben mondjuk egy J vagy T sorozatú alapmodellel, ahol nincsen. Nincs is ezzel semmi gond.
    (Mondjuk a nem olyan régi W902-t pl én sem értem, miután jóval újabb és fejlettebb a W910-emnél, mégis alacsonyabb sorszámot kapott. De a kategóriák akkor is szépen elkülönülnek egymástól.)
    Csinálhatna SE mondjuk egy WC szériát, amiben a CyberShotot és a Walkmant ötvöznék.. ;]

    Ennek a hírnek a lényege inkább abban van, hogy a Nokia bizonyos kategóriákban bizonyos alapfeltételeket ad meg, nem pedig a számozás átvariálásában. Ha ez valóban így lesz, akkor jó lesz. :) Bár ez messze nem elég, de azért mindenképpen jó dolog.

Új hozzászólás Aktív témák