Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz blueMerle #24 üzenetére

    A lényeg, a hangsúly azon van hogy le vannak maradva. :R Ezzel teljesen egyetértek, de nem akkora a különbség, hogy elviselhetetlen. De nagyon fontos, hogy mi alapján vizsgáljuk a lemaradást, a márkákat vetjük össze vagy a felhasználói csoportokat stb., minden viszonylagos. Pl. nagyanyám és édesanyám nem panaszkodik, hogy bármi is hiányozna a mobiljukból (Nokia 3410, SE Z600), a feleségem is meg van elégedve a Nokia 6131 készülékkel, a fiaim se őrjöngőnek új készülékért, pedig ők már kemény kritikusok ( SE W550, SE W760). Megkérdeztem őket tudják-e, hogy milyen operációs rendszer alatt fut a készülékük, nagy csend volt a válasz. Nagyanyám volt a legbölcsebb közöttük, azt mondta, hogy teljesen mindegy csak jó legyen a telefon. Az Android még nem bizonyított eleget, lehet, hogy egy-két év múlva szidjuk, mint a bokrot, hát a Symbian, a Nokia is új utakat keres. Az érintő kijelzőhöz annyit tennék, hogy a Sony Ericsson már ezen túl van (P800, P900, stb). Ezt viccnek szántam remélem érted a cinizmusomat. Én úgy gondolom, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítunk a legújabb mobiltechnológiának, számtalan ismerősöm van, aki a készüléke tudásának 10%- se használja ki, de legjobban az tetszik, amikor a kollegám az új Nokia N97-vel nem tud mit kezdeni, hiányoznak neki a gombok, de már az egész munkahelyünkön eldicsekedte, hogy tapicskolós a kijelzője. A hab a tortán az, hogy tudományosan elmagyarázta nekem, hogy milyen baromság a mobilnet. Természetesen azóta nagy ívben kerülöm őt. :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák