Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz Mamuska #8 üzenetére

    Ezt a hozzászólást nem igazán értem.
    Úgy sajnálkozol, hogy kicsi, hogy közben 10 illetve 20 collal nagyobbat is lehet kapni, sőt még annál nagyobb is van OLED-ből, de kisebb nincs.
    Szerintem azok közül, akiknek a tévé a lakás közepe, aköré épül minden és nem tudnak élni 550 colos tévé nélkül az ég világon senkinek nem fájna a legkevésbé se, ha ugyanezek léteznének kisebb méretben is. Nem kell megnvennetek!
    Nem kell értenetek, hogy valakinek miért van rá szüksége! Lenne rá igény, méghozzá elég nagy.

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz vlevi #19 üzenetére

    De mondjuk ahol fizikailag kivitelezhető is lenne, ott is előfordulhat, hogy bútort kéne cserélni miatta. De ha az egyik cserélve van, akkor már az egész garnitúrát cserélni kéne, vagy mondjuk vasbeton falra felfúrt polcokat odébb rakni és utána festeni, vagy beépített szekrényt lebontani, amivel egyébként más gond nincs, csak hogy nem fér be tőle egy 55ös TV :D Kandallót, cserépkályhát lebontani, ablakot odébb rakni, stb. Vagy egyszerűen az a falfelület ahol elférne nem látszik kényelmesen az ágyból, a fotelből, vagy a kanapéról, a szomszéd viszont kitűnően látná. (Tudom, van akinél ez a cél)
    Nem mindenki szeretné átalakítani az egész lakását egy tévé miatt. Főleg, ha tényleg nincs rá szükség.
    Ha valaki nem tévéfüggő, csak időnként egyszer-egyszer megnézne egy filmet nézhető minőségben, ahhoz ne kelljen már az év 365 napján egy hatalmas fekete téglalapot kerülgetnie.
    Meg amikor az adások fele még SD (vagy alkalomadtán megnézne az ember egy olyan tartalmat, ami csak SD-ben elérhető), biztos nagy élmény 2 méterről nézni az atomnagy homálypacát.
    Száz és száz helyzetet lehetne sorolni, hogy mikor és miért kell és elég egy kisebb tévé.
    De mit kell még ezen magyarázni? Nézzétek meg az eladási számokat, hogy mekkora tévéből fogy a legtöbb! Egész biztosan nem a >=55-ből.

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz Ren Hoek #22 üzenetére

    Nem kifejezetten amiatt kell, ne forgasd ki légy szíves! De bizony számolni kell azzal is, hogy van ami csak SD-ben van.
    Nem szeretném ezt a vitát folytatni, mert semmi értelme.
    Magyarázzátok meg nyugodtan azt is, hogy autóból is csak családi kombi mérettől kezdve van igény minőségre. Meg hogy nem tudom elképzelni, hogy valakinek családi kombinál kisebb autóra van szüksége. Hiszen mindenhol elfér. Nincs olyan utca az országban, ahol ne férne el. Kb erről vitatkozunk jelenleg...
    Szóval léptem.

Új hozzászólás Aktív témák