Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Fr@nkieWilde #11 üzenetére

    Az évek során 5 albérletben laktam Pesten és Pécsett... szarabbnál szarabb bérházakban... most épp egy 80 nm-es lakás, de a szobám egy galériás kisszoba. Simán befért volna mindenhová. Igaz én direkt nem tartok sok bútort, 1 asztal, 1 ágy, 1 szekrény és minden más mehet a kukába.

    Még a galérián is simán elférne, de most az alsó részre raktam be 1.6 m-re nézve, LG 55 colos B7 OLED-et.
    Otthon is 1.8 m-re nézzük, és kicsit ferde is a nappali fala...

    Egyszerűen nem tudom elképzelni én sem, hogy hogy nem fér be egy ilyen "kis" TV... higgyétek el, az 55 col egyáltalán nem nagy! Én is azt hittem, hogy egy fal méretű valami lesz...a 43 colos otthonihoz képest (Pedig családi ház, ott simán beférne egy házimozi is)... de nem. A nagy az 65-77 kb.

    25 nm-es garzonba vagy pincelakásba is befér simán. Egyszerűen csak egy 140 cm-es szélességű falterület kell neki, lazán felfúrod.... de küldhettek képet, mert egyszerűen nem tudok elképzelni ilyen lakást... de komolyan :D Egy kivétel van, ha a TV bútorba nem fér bele (Mondjuk én soha nem vennék ilyen legyártott TV bútor izét, vagy eladnám... na meg ugyan már, egy 5-700K-s TV-ről beszélünk. Ha a szekrény lecserélése a gond, akkor nem kell "Ultra premium" kategóriás TV-t venni. Egyébként ágy/asztal stb át lehet rendezni simán.

    Fogjatok egy collstockot és lehet méregetni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák