Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    Az enyém most jön vissza majd 2 heti szervízből, június közepén múlt 1 éves, mindig tokban tartom és fólia van rajta. Cserélni kellett ugyanis a 3,5 jack aljzatot, mert nem érzékelte ha kihúztam belőle a fülest. (Gondolom van benne egy "pöcök" ami ilyenkor vissza kéne kattanjon..) Most megint a régi 6131-emet használom és nem érzem hiányát 5800-nak. Néha böködöm főnök szifonját (3. gen) és fájdalmasan gördülékenyebb és gyorsabb a szoftvere mint 5800-nak, ahol mindenre árni kell egy kicsit (vagy kicsivel többet). Bár igaz ami igaz, a szifon 2-2,5x annyiba kerül. A Symbian mint oprendszer nem váltotta be a személyre szabhatóságába vetett vásárlás előtti hitemet, programokat sem olyan egyszerű találni rá, ez a szignózás meg kész röhej. Persze ha felrakom rá azt a módosítást amivel (elvileg) utána nem kell szignózással szórakozni, a garancia tudtommal ugrik.
    Nem haragszom a telefonra, én ezt annak tudom be, hogy az elsők között volt a maga műfajában, mondhatni a Nokia első fulltáccs "okos"telefonja.
    Viszont ha egyszer kifogy a memóriából, a folyamatos hibaüzenet kijelzés miatt mg csak a programokból sincs időm kilépni 3mp alatt... Legutóbb GPS (ovimaps) + browser (gyári) kombóval játszotta ezt el, amikor egy címet kerestem a neten, hogy ráállítsam gps-t. Kb. 20 percig haygtam bosszúból, hogy pittyogjon, hogy nincs elég memória, hátha van benne valami védelmi rutin. Hát nincs... OFF-ON kb 3/4-ed perc mire feláll, külön browser cím kikeres, kilép, GPS indít, percekig vár a műholdkapcsolatra (van netes előfizum, így nem csak a beépített gps-t használja, hanem a tornyok is segítik) és gó...
    Ma elhozom szervízből (most küldték sms-t, hogy mehetek érte), erősen gondolkozok rajta, hogy meghirdetem...

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák