Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Youri #25 üzenetére

    Úgy hívod ahogy akarod/értelmezed, preferencia kérdése. Ha sokat utazom, viszem a töltőt is, mint egy kiegészítőt, különben nem tudom feltölteni a telefonom a hotelben. Én annak tartom, nem tudom ez miért zavar téged és miért kell bunkózni ilyen pitiáner dolgon.

    Integra:
    Értem én és ez mind szép és jó, örülök, hogy ilyen környezettudatos vagy, csak van még rajtad kívül kb. 7 milliárd ember akik (sajnos) javarészt máshogy gondolkoznak. Őket is figyelembe kell venni és amíg többségben lesznek azok akik kiszórják, idő előtt elhasználják ezeket a vackokat, az emberek és a Mobilarénához hasonló bemutatós oldalak pozitívumként értékelik, ha egy gyártó elhalmozza a készüléket kiegészítőkkel, addig úgysem fognak ennek gátat szabni. Az elejétől kellett volna így indítani, most így már megkockáztatom, lehetetlen lenne átszoktatni a piacot.

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz Youri #25 üzenetére

    Tehát neked a töltő kiegészítő, mint pl a füles, vagy a tok, vagy a fólia, nem pedig tartozék, mint mondjuk az akksi,

    Integrának igaza van, mostanra már opcionális kiegészítőnek kellene lennie a töltőnek, mint egy fülesnek vagy bármi másnak. Hegyekben állnak otthon a különböző töltők, microUSB-sből van legalább 6 db. Ehhez képest vettem egy 4 USB portos falitöltőt, amibe csak különböző kábeleket kell dugni, és a család összes készülékét tudjuk vele tölteni.

    Jó lenne, ha lassan vásárlásnál választhatnánk, hogy sima csomagot kérünk, vagy pedig "extrázottat".

    Z.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák