Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Döglött Róka #34 üzenetére

    Hat, nekem meg ugy tunik, hogy Te nem tudod.
    Amirol Te beszelsz, az mar az utan volt, hogy automatikusan feltelepult, es problemat okozott a felhasznaloknak. Utana lett blokkolva a frissites.
    Ha az utan lett surface book-od, hogy a problema ismert volt es csak a hivatalos ajanlas ellenere, manualisan lehetett telepiteni, akkor ez mar teged nyilvan nem erintett.
    Majus 21-en jelent meg a 1903 update. Juliusban blokkolta az MS a Surface Book-okon az automatikus installt. Oktoberben erkezett meg hozza a javitas.

    Majus 21 es Julius kozott meg automatikusan telepult, ugy, hogy konkretan semmilyen hivatalos kommunikacio nem volt MS oldalrol, hogy szar van a biliben.

    De igen, csak fikazni jottem... :U

    Az IT meg, ha tippelnem kene, azt mondanam, hogy nem azert akart lebeszelni a surface-rol, mert volt hozza egy ismerten problemas, akkor mar opcionalis frissites, hanem azert, mert lattak elotte, hogy van kezelve az eszkoz.

    szerk.: Amugy maga a surface book viszont egy annyira egyedi es jo cucc, hogy ennek ellenere is En is azt valasztottam volna, illetve majdnem vettem is. Vegul az intel proci miatt tettem le a dologrol, de ez mar egy teljesen mas kerdeskor.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák