Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    BenHans: (03.05.) "Én azt is el tudom képzelni hogy az egyik hangszóró mint a képen látható alul van, a másik pedig a felső hangszóró lesz egyben."

    Így valós lehet a legújabb render kép is (Wapmester be is illesztette fölöttem), mert az alsó ovális hangszóró kivágás egyezik, abban is hogy 5 darab van belőle. A sok apró "furat" vékony hosszú elrendezésben pedig arra enged asszociálni, hogy az a felső hangszóró lesz, és talán a cikkben lévő képen is azért az van felül.

    Hogy milyen lesz a jobb audio élmény azt egyelőre el sem tudom képzelni, mert eddig is elég jól szólt a hangszórópár. A fent említett elrendezés viszont annyiból lehet hasznos hogy bebújtatós bőrtokban sem takarja semmi a hangszórót, csak fejjel lefele kell belecsúsztatni a telefont.

    Már nagyon várom, a kamerás "ígéretek" miatt is. Talán az IMX377 miatt vártak áprilisig? Mert az valóban közelebb áll az "ultrapixelhez" mint a 260.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák