Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Az okosteló kezelése jó dolog,kábé itt is merül ki az igazi újítás...
    ...ami jó eséllyel csak egy USB-hubot takar a teló irányába,töltés+PC kapcsolat,vagyis röhögnék,ha a kezelőprogija a telókezelést bírná egy sima USB kábellel :DDD VAGY meghekkelik,hogy ne legyen a billentyűzet egyfajta "hardverkulcs",ha jó.
    Nem is értem,miért nincsenek még az ilyen gémer cuccokhoz hasonló appok kint,amik kiteszik pl.androidra a rendszerinfókat,gémadatokat...
    Simán lehetne egy összeszedett kis app.Ha már ezeréve megoldott pl.az,hogy mobillal wifin irányítsam a PC-t,egérként,billentyűzetként,joyként,akármi...
    Venni kéne egy jó mezei billt+egy használt"ócsaka" android telót párezeré',állványra fel,és meg is van a homemade tunning.10 alatt kapni használt jobb 7colos tabot normális kijelzővel,akksi lényegtelen,kész is a "gémersarok" :D
    Csak végre a PC-s gémeknek,gamemanagereknek,Steamnek,Originnek,monitorprogramoknak kéne appos támogatást kapniuk.
    Vicces,hogy bezzeg a tévémet távirányíthatom wifin,stb,a telón nézhetem az éppen futó tévécsatornát pl.ha kimegyek a konyhába enni,küldi a tv wifin,stb...a pc-t meg csak valami általános távoli asztal-progival lehet piszkálgatni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Jack@l #48 üzenetére

    :R feltettem a tabra...nem rossz!Úgyis Roccat az egerem is :-)
    Hátránya,hogy ez ha jól látom,csak gépspecifikus,de abból sok dolog van,játékok dolgai nincsenek,bár most tettem még csak fel,van hozzá SDK,lehet már írtak pluginokat.
    Kicsit hátrány,kicsit előny,de elvileg csak 1 wifi hálón levő géppel szinkronizál,vagyis sajna arra nem jó,hogy figyeljük az otthoni gépet mobilnettel...vagy még nem találtam opciót.

    http://power-grid.roccat.org/en/Download/

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák