Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz julius75 #19 üzenetére

    Végülis igen, nem igazán tudod, hogy a te csomagoddal mennyi is lesz a mobil.

    Egyébként ez szerintem egy elég erős jel arra, hogy a digi még nagyon sokáig nem lesz a gsm piacon, vagy épp azért akarják gyorsan lekötni az ügyfeleket 2 évre drágább csomagokkal, mert már tudnak valami, ki tudja...

  • Rusi

    senior tag

    válasz julius75 #19 üzenetére

    Leírtam a cikkben is, de egyrészről semmilyen szempontból nem volna korrekt, ha a Telekomot "kidobnám" az Akciófigyelő blogból, és csak a másik kettő maradna. Mivel a Telekom mostantól úgy árazza a telefonjait, hogy minden készülékhez meghatároz egy alapárat (ami kvázi a kártyás és a "Mobil S + 400 MB" konfiguráció esetén érvényes), és a választott előfizetési konstrukciótól függően egy fix és állandó összegű kedvezményt ad ebből az alapárból, így ezentúl kvázi csak az alapárat fogják módosítani. Az emelés vagy csökkentés egyforma és egységes lesz egy adott készüléknél, minden előfizetői csomag esetében. Eddig ugye a Telekom megtehette, hogy csak adott csomagokkal vagy csomagtól függően különböző mértékű összeggel változtatta a telefonok árait. Tehát mostantól ha pl. a Huawei P9 árát lejjebb viszik 10 ezer forinttal, az minden előfizetői konstrukcióban egységesen csökken 10 ezerrel (persze a 0 vagy a csökkentés összegénél alacsonyabb árból értelemszerűen kevesebb vagy semmi sem jön le), nem pedig csak az "S" meg "XL" csomagoknál. Sajnos a csomagonkénti árakat nem tudom feltüntetni, mert a 21-féle variációnál pl. 10 telefon esetén már 210-féle árat jelentene. Ez átláthatatlan az olvasóknak, plusz iszonyatos időt igényelne egy-egy cikk, ami egyikünknek sem áll rendelkezésre. De mint fentebb is írtam, nem akarom/akarjuk az olvasókat megfosztani az információktól és továbbra is mindhárom szolgáltató árváltozásairól beszámolunk, legyen az emelés vagy csökkentés. :)

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák