Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz pcxt264 #1 üzenetére

    "minőségi Bluetooth-hangszóróival építette ki a Tronsmart szerkesztőségünk bizalmát, a korábban nálunk járt, méretes hangkeltőket bátran ajánlottuk korábban mindenkinek"

    Aha. Annak aki 1 max 2 évre veszi. Mi is rákaptunk a családban pár éve mert tényleg jól szóltak és nem voltak drágák. Lett is egy T6 meg 4db Element Mega közvetlen környezetünkben. Aztán elég hamar ütött az óra nekik. A T6 elkezdett recsegni (pedig nem használtuk max hangerőn) a hangállító gyűrű kikopott szóval kis külső rázkódás vagy egy olyan basszussal megszólaltatott szám miatt elkezd forogni a gyűrű és random állítja a hangerejét. Baromi idegesítő. Element Megák szintén elkezdtek recsegni úgy 1.5 év után, van amelyikben már az aksi is megdöglött teljesen.

    Így visszatekintve jobban járt a családban aki anno inkább drágábban vett egy JBL-t. Persze többet fizetett érte mint mi de neki azóta is egy hibátlan hangszórója van. Mi, a többiek, pedig csak az első 1.5 - 2 évben tudtuk élvezni (ki mennyit használja) az új játékszert, utána jöttek a bosszankodások.

    Mondanám, hogy csak pechem volt és én jártam így de tényleg sok darab van a családban, ráadásul nem is egyszerre lettek rendelve, hogy egy peches széria legyen hanem több boltból, több hónapos eltéréssel.

    Szóval Tronsmartot következőre nem, max akkor ha olyan felhasználásra keresek hangszórót, hogy szóljon egész jól, lehetőleg olcsón és csak nagyon ritkán használnám.

  • Huntszy

    tag

    válasz D1Rect #12 üzenetére

    Én meg következőre inkább egy drágábbat veszek amit nem kell újravásárolni kétévente, töltöm tele a szelektív kukát aminek egy része sima szemétként fog landolni a már amúgy is nagy szemétdombunkon.

    Nyilván a sima usernek el kell fáradni vele a szelektív kukáig.

    Ez így elég pejoratívnak hangzik nekem pedig szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki nem akar ilyesmikkel kínlódni csak ha már vesz valamit akkor hajlandó többet kifizetni azért, hogy jobb legyen. Ahogy azzal sincs baj ha valaki meg szereti ilyenekkel tölteni az idejét és inkább vásárol olcsóbban többször meg utána buherál. Nem kell ám nyélből a "sima user"t lekezelni.

  • Huntszy

    tag

    válasz D1Rect #14 üzenetére

    Nyilván a sima usernek el kell fáradni vele a szelektív kukáig.


    Ez az egész mondat így egyben cseng az én fülemben lekezelően. De nézd, írtad nem mondtad szóval benne van a pakliban, hogy rosszúl értelmeztem. Megesik online kommunikációban :)
    Ha nem így van akkor a vonatkozó részt tekintsd tárgytalannak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák