Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maximusz

    aktív tag

    válasz KINKY_007 #44 üzenetére

    Sziasztok!

    tegnap beszereztem végre egy ilyen csoda kütyüt.

    el is kezdtem a telepítgetést, de .. más oldalról is bele-bele tettem csomagokat.

    Kérdéseim azok lennének, hogy:

    -ha szeretném újra kezdeni (elölről) a telepítést , hogyan tudok magamnak "szűz" rendszert csinálni, ha van SSH-s belépésem is , és akár LuCI-s belépési lehetőségem is (a router még működik, csak belassult)

    -nekem az a rész nem volt teljesen világos, hogy az "fdisk" nevű progi hogyan kerül fel a routerre (ezért kezdtem bele más oldalak által javasolt telepítésbe, és ezért lett tele a memóriám még a transmission előtt)

    -van egy 4 gigabájtos pendrájvom, amit tudnék erre a célra nélkülözni (de ez mellett egy USB HUB segítségével egy 1,5 terrás winyót is szeretnék rádugni), megolható-e, hogy a pendrájvra is dolgozzon - mert mindenki látja, hogy kevés a rendszer 32 megabájtos memóriája, csak a linkelt oldalak félévvel a cikk megjelenése után már nem elérhetőek)

    -ha van egy USB-s hangkártyám (line out, mic in dugóval), tudok a segítségével web rádiót hallgatni folyamatosan? - ha igen, milyen csomagok kellenek hozzá, és hogyan tudom bekonfigolni?

    egyenlőre ennyi kérdésem támadt a cikkel kapcsolatban, de biztosan fog még lenni pár kédésem, ha sikerül működésre bírnom az USB-s eszköz(öke)t.

    És nem utolsó sorban gratulálok a cikkhez! - Nagyon összeszedett! Főleg az eleje!

Új hozzászólás Aktív témák