Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    Nekem kicsit bűzlik ez az egész hype a 320-as SSD körül. Az Intelnek sikerült elkövetnie ugyanazt a hibát, amit a többi gyártó menetrendszerűen meglép, és egyből temetjük az Intelt. Megjegyzem, tömegesen jelentkező 8MB-os problémával én nem találkoztam, nem úgy, mint más gyártóknál, ahol a fórumok fele azzal van tele, hogy szar az FW. Kicsit fel van fújva a dolog szerintem, mert Intel...

    Egyébként nekem is 320-asom van, és sikerült pár áramszünetet elviselnie (notebookban van, de az akkut nem tartom benne, ha tápról megy, hogy ne töltögessen rá folyton), egyszer automata hiba miatt (kellemes is hajnal 1-kor villanyt szerelni :D), egyszer meg simán áramkimaradás miatt, meg a múltkor véletlen lekapcsoltam a hosszabbítót és úgy szállt el a gép, meg a tápkábelt is húztam már ki véletlenül, szóval minimum 5 váratlan áramszünetet kapott (ami ellen egyébként van védelem a meghajtóban tudomásom szerint).
    Eddig még nincs baja, de rendszeresen készítek a Win7 saját backup progijával teljes lemezkép mentést (jelenleg 60GB körüli) egy külső eSata rackben ülő vinyóra. Nem azért, mert Intel, nem azért, mert 320-as, hanem azért, mert SSD, és nem nagyon bízok benne.

    Szóval erre a nagy hisztire én csak a szemöldökömet rángatom felfelé, kivárom a végét. A cikk mellesleg bárgyú, erősen megkérdőjelezhető a tárgyilagossága. Mintha egy fórum HSZ magyarítása lenne.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • McLaca

    őstag

    válasz FoxPuppy #91 üzenetére

    Én rá se arktam az újabb firmware-t, még a gyárival megy (2011 májusában vettem).
    Unsafe shutdown count: 39. Ezek nagy része BIOS beállítás utáni újraindulás, ezt mindig annak számolja, de volt biztosítékhiba :), áramszünet, és csati véletlen kirántása (notebookról van szó).
    Köszöni szépen, jól van.
    Nekem kicsit bolhából elefánt a szitu, de a széria szerintem már kifutott, mármint 112GB-osat újonnan kapni már nem lehet szerintem (nem néztem utána).

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák