Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz RaveForce #46 üzenetére

    Szerintem a 610 egy hibás lépés volt. Annyiban volt hibás, hogy nem teljes értékű a kevés ram miatt.
    Megveszi a jóember, aztán döbben, nincs rajta ez, nem lehet rajta azt, ja hogy a skype sem megy......sz@r az egész.
    Pedig nem a rendszer hibája, hanem a vasé.
    Ugyanez volt droid szinten is (az érintős "butafonok"-ról említésre sem méltóak). Rengetegen voltak olyanok, akik vettek egy alapabnál is alapabb kütyüt, mert hát mégiscsak érintős. Aztán kapott egy nehezen kezelhető rezisztív akadós bughalmazt, és azt mondta soha többet tapicskolós készülék, soha többet droid.
    Az első érintős telefonom egy blade volt. Előtte nem váltottam, csak azért hogy nekem is tapicskolós fónom legyen.
    A Symbian szintén. Ott megspékelték azzal hogy egy hagyományos telefonokra írt rendszert anélkül ültettek át érintő felületre, hogy az alapjaitól megreformálták volna. Számomra az 5800, és azok klónjai inkább kínzó eszközök voltak, mint felhasználó barát rendszerrel szerelt készülékek. Aztán fejlődtek ők is. Az optimalizációjuk nagyon jó lett, de túl lassan nőttek fel a többiekhez.
    Az emberek nem fogja külön választani a rendszert a hardevtől. Egyszerűen levonja a következtetést hogy ez egy trágya és kész.
    Van egy szint ami alá nem mennék a gyártók helyében. Ez minden rendszernél más, de ha már a használat rovására megy, azt nem szabad kiadni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák