Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz Gicz #33 üzenetére

    A történelem ismétli önmagát.

    "Hozhatom példának az S8+ ami jópárszor megcsinálta h csörög, felveszem és folymatosan továbbrezeg a hívás alatt, befejezése után is, egészen ujrainditásig... "

    Jó pár éve nem vagyok már a bizniszben, de ilyet már 10 éve is tudtak bizonyos telók. Meg sok minden mást is. Sokat láttam és tapasztaltam.

    Az az érdekes, hogy ezt a legősibb feature-t, a telefonálást sem tudták még rendesen kicsiszolni, pedig két évtizednél is több idejük volt már rá. De ha csak az Android-os platformot nézem, akkor is nagyon sok idejük.

    Gippazoid Novelties Inc.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Gicz #33 üzenetére

    Jó hát a Samsunggal mindig is bajok voltak hívásügyileg (kb az S3 Mini óta). Nem CS Fallback 4G-ről, mert nem LTE képes telefonon is volt már progblémám belőle. Csak az a baj, hogy ez sokáig vita tárgya volt, a mai LTE-s világban meg ráfogjuk a hálózatra.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Gicz #33 üzenetére

    Évek óta mondom, hogy nem készül már normális (okos)telefon. Butatelefonok között biztos van megbízható, de azért manapság egy levelezés hadd legyen már nálam útközben.

    A HTC One S volt az utolsó megbízható készülékem, utána az LG G2 és a Samsung Note 4 is többször járt szervizben. Meglepő, de egy kis időre vettem egy Xiaomi Redmi Note 4-et cserének, na azzal a világon semmi probléma nem volt,csak az a baj, hogy szeretem a minőségi, élénk színű kijelzőt.

    Tömegével hallani a hibákat mindegyik gyártótól, nem tudom mikor lesz ennek vége. Még jobban elkeseredem, ha megfordul a fejemben, hogy a minőség hanyatlásának és a fejetlen, koncepciótlan kapkodásnak esetleg köze lehet az Y gen. munkamoráljához.... Mert ha ez igaz, akkor soha többé nem lesznek olyan telefonjaink, mint pl. a Nokia 6110. Vagy akár az iPhone 4s.

    Ami a legaggasztóbb, hogy egyre gyakrabban hallom az elfogadhatatlan hibákat ipari vezérlőrendszerekről is. Remélem azért ez a jelenség nem szivárog át az atomerőművekbe és a repülőgépekbe....

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák